som na seba nasrata

Príspevok v téme: som na seba nasrata
obycajna nula

dnes som nic nejedla az pred hodinou som nevadrzala a zozrala som dva rozky a buchtu :(velmi ma to trapi,nemohla som to vracat,pretoze sa bojim aby ma mama nepocula,tak som si vzala prehanadlo,uz chcem aby zaucinkovalo,lebo ma z toho klepne:(
kedy zaucinkuje?chcem byt cista,nechcem smrdiet za zradlom prosim co mam robit,aby to zomna vsetko rychlo vyslo von??

martin242

V Tvojom prípade odporúčam vyhľadať odbornú pomoc psychiatra, v opačnom prípade sa to môže skončiť smrťou.
Tvojou smrťou...
Kto neje, neprežije.
Takže sa pýtam, chceš zomrieť, alebo chceš žiť?

aabb01

Nie, každého nie. Na to nie je dôvod. Ale takých ako si ty ( nehnevaj sa na mňa ) veru áno. Nech ti tu napíše hocikto, hocičo, stále si melieš len to svoje. Tak načo si pýtala radu, keď si len potrebovala počuť to svoje, a aby ti niekto schválil to preháňadlo. Tak si ho daj poriadne veľa aby si sa nemusela trápiť tým, že si niečo zjedla.

hehe

Holka si z vas dela prdel:)))moja zlata..dufam ze tie rozky boli celozrnne a buchta s dzemom bez cukru lebo v opacnom pripade smtrelnyy hriech!ty nevies ze staci jest raz za mesiac>hanbi sa,...hehe LOL..tava

aabb01

No neviem či to tak nazvať, pretože ako tu už niekto písal, jesť sa musí. A mal pravdu. Vyžiť len o vode by bolo dosť ťažké. Možno naozaj potrebuješ odbornú radu- tak nad tým popremýšľaj. Ono zasa taká postava na ktorej hrkocú všetky kosti nie je nič moc. A to si vezmi, že tou neprirodzenou chudosťou to nekončí, práve naopak. Začínajú rôzne zdravotné komplikácie. Ozaj nie je v tvojom oklolí nikto, komu by na tebe záležalo a dal ti riadny kopanec do zadku, aby si sa zobudila ???

aabbo1

Ono preháňadlo samo o sebe nie je zlé, ale len vtedy ak má čloek problémy ísť na záchod. Ale nie dať si dva rohlíky a šľahnúť si peháňadlo. Nočo si ich potom jedla ? A aku už teda aj niečo zješ, skús to namiesto preháňadla " dostať von " nejako inak. Skús tie kalórie nejako spáliť. Čo takto šport- taký pojem nepoznáš ? Nejaký ten beh, alebo niečo podobné .

obycajna nula

a preco berete za zle to prehanadlo?to je fakt az take zle?preco?ja nechapem,ved je to normal,vyprazdnovanie,nechapem fakt..
nepoviem vahu