priatelka sa nestara o deti !!

Príspevok v téme: priatelka sa nestara o deti !!
5matej

ahojte, chcem sa opytat ci tu niekto nema podobnu skusenost, alebo ze co robit??..priatelka prednedavnom potratila..bola v tretom mesiaci..vlastne uz sa to stalo druhykrat..predtym asi rped rokom potratila v piatom mesiaci...mame uz dve male deti..ale od toho posledneho potratu uplne o ne stratila zaujem, absolutne sa o ne nestara, vlastne ani sa s nimi nerozprava, neprihovara sa k nim, proste nic..som z toho na nervy, nestiham sa starat o dve male deti aj pracovat aj vsetko..co robit?

hanka7

tomu nerozumiem, dve take male deti, to je poriadny stres, a hned na to dalsie? urcite to chce? a preco sa nechcete vziat?

5matej

ach jaj..proste sa zobrat nechceme..uz som to navrhol a bolo to jasne zatrhnute..nutit ju nemozem..a ani nechcem, tiez nemam pocit zeby sme sa mali zobrat

maruš

Matej nesťažuj sa tu myslím,že tvoja priateľka nemôže za to ako sa má,môže sa jednať o depresiu-aj hormonálne podmienenú-pasívna,skleslá,spáva,stravuje sa ? veľmi zmenená ? ak je to tak treba s nou spolu isť k lekároví ak je to depka môže sa to prehlbovať-nemôže za to potrebuje tvoju pomoc a odborníka

5matej

ved ja to chapem, aj mna sa to velmi dotklo, tesil som sa na to babatko...a potratila pravdepodobne z nervoveho vypatia tak nam to povedal lekar..totiz v poslednej dobe je priatelka strasne nervozna, place, krici..ale to bolo aj predtym ako potratila, neviem co s nou je, uz som sa s nou 100krat rozpraval, pytal co je je ale ona nic..rozculi sa aj pre malickosti a vtedy bud nastane vybuch alebo aj par dni nerozprava...a male deti 3 a 2 roky

nechapemnerozumiem

5matej mozno preto, lebo uz teraz makas a mas dve deti a si pretazeny, s tromi to bude urcite este vacsia staznost z tvojej strany:) Zena nie je stroj, ale ked si myslis, ze jej uplne vyhovuje pocit neistoty a mat nemanzelske deti, tak fajn. Podla mna je zvratene pisat, ze priatelka sa nestara o nase deti. ja som myslela, ze nejaka baba pise o svojej kamoske, ze sa nestara, nie otec deti. Boze, nikdy by som nedopustila, aby otec mojich deti bol moj PRIATEL. Sa ti nechce podpisat na radnici? Otazka 5tich minut:)

5matej

tak nevezmeme sa, lebo sme sa obaja takto dohodli a vyhovuje nam to..a proste obaja sme chceli dalsie babatko, ved doteraz neboli ziadne problemy, tak preco nie?...

:-((((((((((

musis ju trosku chapat, ak zena potrati a hlavne tuzila po dietatku, je to rana, ako keby zomrel niekto blizky.okrem toho, su s tym spojene aj zdravotne prioblemy, potratit nie je len tak.a z akeho dovodu potratila??je to na tebe, porozpravat sa s nou, ale bud opatrny.je dost mozne ze bude velmi precitlivena a vztahovacna.moze mat aj deptresiu.a o ake male deti ide??

hanka7

a zeny mozu stihat a pracovat aj starat sa o muza aj o deti? preboha ved sa jej venuj, a suhlasim s vtipalkou, preco sa nevezmete? preco dalsie a dalsie dieta?

vtipalka

Prestat ju oplodnovat, ked sa zda, ze ma problem donosit plod a dve deti hadam zatial stacia. Poziadaj ju konecne o ruku, mozno ju to vytrhne z depiek, ktore ma po potratoch (pre zenu je to tazsie pochopit, ako pre muza).