prosm poradte... (prsia)

kiki

NAJLEPSIE BUDE AK POJDES K LEKAROVI NA VYSETRENIE, MOZES TAM MAT NEJAKU PREKAZKU, KTORA ZABRANUJE ABY TI AJ DRUHE PRSO RASTLO, KU GYNEKOLOGOVI

martin242

Ja viem, že Ti to vadí, ale naozaj kvôli tomu nechoď na zákrok.
Ja som si pozeral fotky pred a po zákroku a často krát boli prsia po zákroku príšerné a zjazvené, niekedy až znetvorené, záleží od toho, kto Ťa bude operovať a akú bude mať v ten ďeň náladu.
Naozaj toto nerieš operatívne, ak to Tvojmu chlapcovi bude vadiť, nestojí za deravý groš a môžeš mu to isté povedať o jeho semenníkoch.
Nehanbi sa za to, že si žena.

usiko

tak pokojne sa daj do chudnutia, ak si nespokojna, ale len takych 6 kil, viac iste nie a auvidis co a ako, ale podla mna sa to opticky zjednoti a budes spokojnejsia...

milkaa

tak asi mam trosku nadvahu, mam 170cm/66..predtym som mala 56kg,57..a odkedy som takto pribrala tak aj tie prisa su strasne..urcite by som si nedala urobit ziaden chirurgicka zakrok, ale vadi to mne samej ked sa pozriem do zrkadla a tak..predtym som mala pekne takmer sumerne psria..ale teraz..hroza..aj narastli aj ten rozdiel je teraz vidno :(

usiko

milkaa, chlapi maju rovnaky problem so semennikmi, myslis, ze sa zamyslaju nad tym, ze si to daju chirurgicky napravit? ani nahodou...ja mam malilinke prsia a tiez som nikdy neuvazovala o plastike ani nicom inom, dokonca ani nad tabletkamu a kremami na rast prs.....nie je to podstatne...vies, keby boli na svete len taketo problemy, tak by sa nam tilo hej....skus schudnut, ak mas nadvahu, ale len ak mas nadvahu, nieze nam tu budes chudnut do nekonecna....

martin242

Jaj Tvoj chlapec dúfam vie, že príroda to takto zariadila...
A nehanbíš sa aj zato, že jedno oko je dominantné a jedna ruka silnejšia?
Matka príroda to tak chcela a nieje dôvod nad tým uvažovať, či sa dokonca hanbiť.
A pred prriateľom sa hanbiť nemusíš už vôbec, len mu ich pekne ukáž.

milkaa

martin242..ja viem ze to neni choroba:)ale tak nepaci sa mi to a hanbim sa aj vyzliect pred svojim chalanom,no tak mi neostava nic ine, len schudnut:)

martin242

Samozrejme, že ten rozdiel je takmer vždy vidieť, pretože je to tak u každej ženy a je to teda úplne normálne.
Nauč sa to brať, ako je, nieje to ani chooroba, ani nič nenormálne, samozrejme, keď schudneš, vráti sa to do normálu.
Neboj.