odlúčenie na rok

katka26

Janka, zlata, tak ta chapem, normalne sa mi chce plakat s tebou, presne to vsetko som citila, ziadne slova utechy mi nepomahali. ak si veriaca, tak sa modli, alebo len plac, slzy liecia, uvolnuju bolest v srdci. ver mi, ze ta hrozna bolest prejde, no bude to dlho trvat. pondelok je blizko

mademoiselle

Jani, tak ho popros, ci by ste sa nemohli stretnut este dnes,alebo zajtra, ze s nim nutne potrebujes hovorit. Vecer uz aj tak toho vela neurobia. NO skus teda takot, nech sa netrapis zbytocne dlho

mademoiselle

Jani, uz si nahovaras somariny. Sama si pisala, ze sa tesil na babo, a ze ho chcel, chcel ho s tebou, to znamena, ze ta miluje, a laska len tak neodide zo dna na den!

mademoiselle

Jani, netyraj sa dopredu, fakt, este ste sa nerozpravali, takze treba mu dat taky argument, ktory neodmietne, ale myslim si, ze uz len ty sama si viac ako prachy. TAk snad to dopadne dobre a netyraj sa zbytocne!

jankaaa

baby dakujem vam... ale ako vidim, ja nebudem mat zmysel zivota ked pojde prec, aj ked mi slubi ze budeme spolu, chcem to vydrzat ale bojim sa, zalubi sa tam a bude

mademoiselle

tak snad to nemyslel zle, jaj strasne drzim prsteky, dufam ze to bude dobre, ale daj hlavne vediet. Najhorsie je cakat a nevediet na com si.