Závislosť od chatovania (pokec)

amika

jednoznacne netolerovat! ak ak ti to vadi,tak mu to daj razne najavo. Vies chlap si dovoli len tolko,kolko mu zena dovoli. Aj ty mas pravo sa burit a ziarlit. A pokial mu davas vsetko po com tuzi a on tebe nie,tak toto nemoze byt uspokojive predsa,alebo to chcete tisko prehltavat,ved sa nic nedeje? Tak preco tam vlastne chodi??

adka*

Amika, ďakujem za odpoveď. No neviem či je úplne závislý, ale nejaká závislosť tam iste je, keĎže pc je zapnutý stále. A často aj vtedy, keď som tam, len vtedy na moje naliehanie pri pc nesedí. Ja mám pocit, že žiarlim na tie baby, s ktorými si vypisuje....ale hádam je to správne, keĎ ho ľúbim, nie? Vadí mi to....

LadyGaga

Moj byvaly tiez,v kuse zapnute icq pokec este aj ked sme boli spolu vonku tak minimalne kazdu hodinu sa pripojil na pokec cez mobil a odpisoval,ja uz som nechapala,aj na teletext vypisoval,to mi povedala jeho sestra a cudne smsky som mu nasla....faktb tato doba je cudna

amika

zrzka moj nazor je,ze ak tvoj priatel je zavisly na pc a teda na pokeci alebo kde,tak najprv by si sa mala spytat jeho,co mu chyba vo vztahu s tebou,ak ti odpovie,ze nic tak potom bude chyba v nom a to je zrele na odbornu pomoc...ja som to zazila s mojim priatelom,nakolko mi povedal,ze to on je zavisly,lebo uz bol predtym,nez ma spoznal,bol dokonca ochotny sa ist z toho vyliecit,lebo ohrozoval nas vztah a ublizoval nielen mne,ale aj sebe,ale nakoniec to dopadlo velmi dobre,co zelam aj tebe :-)

adka*

Tolerovali by ste priateľovi, že ho stále zaujíma počítač, má ho celé dni zapnutý, pokec a skypovanie ho zaujíma najviac, často pri pc presedí aj celé noci.... štve ma to, pretože mi začali chodiť odkazy od báb, s ktorými si vraj píše....neviem, komu veriť.... :o(