Peeling, ako vlastne na to?

Príspevok v téme: Peeling, ako vlastne na to?
Datail

Ahojte... Chcel som sa Vas spytat, moj kamarat ma problemi s flakmi po akne.. cital som tu, ze ako sa to da odstranit.. napr.: med + kava.. ale ako to zmiesat, co pridat atd.. volal som mu, on povedal, ze by to aj vyskusal, ale nevie ako na to, kedze ja som vyrazky nikdy nemal, neviem ako na to ani ja.. pls porade.

:-))

tak 2krat do tyzdna.najlepsie vecer pred spanim pretoze ked si potom da krem tak plet sa v noci najlepsie regeneruje a odpociva.a dolezite je potom pravidelne cistenie-zakladne rano aj vecer.o plet sa treba starat.

:-)))

pokial ja viem mydlo nieje dobre na tvar-vysuje.skor nejaky setrny gel alebo tonikum.inak odkaz kamaratovi ze ak si chce naozaj vyliecit tie flaky tak sa v ziadnom pripadne nemoze opalovat na tvar ani solarko nic.fakt.mam s tym skusenost.cize najlepsi denny krem s ochr.faktorom min.25 a siltovku na hlavu.a taktiez musi byt velmi trpezlivy je to otazkou niekolkych mesiacov kym sa epiderma obnovi,zalezi od typu pleti a viacerych faktorov.drzim palce

poliewoocka

Pred peelingom si tvar ocisti teplou vodou a mydlom na tvar urcenym(kremova konzistencia,roztahuje pory).Potom tu zmesku natri rovno na tvar,nevysusenu,nech je na nej kusok vody.Masiruj kruzivymi pohybmi hlavne T-zonu.