Posilnenie imunity

kolacikova

..ewka do istého času som ja nemala ani len predstavu o tom, čo je angína..no jeden rok som to zistila a teda príjemná skúsenosť to nebola ani len náhodou..ale čo sa teším, že už mám pokoj, že sa mi tieto problémy už vyhýbajú..:)

ewka

Ahoj ja som mala to iste angíny a chrípky pravidelne :-/ našťastie už 2 roky som nemala ani len nádchu pijem iba olej z čiernej rasce :-) Ten olej má veľmi silne protizapalove účinky a preto telo chrani pred vírusmi plus ti nakopne trávenie, neviem si ho vynachváliť a viem že mi pomôže aj teraz v tomto obdobi

Raddii

katka takže sa cítiš dobre a si bez zápalu? Opakované zápaly dutín nie sú prijemná vec. Vlastne to asi nie je nič takéto. Ale pri zápaloch je dobré aj doktora navštíviť, ale súhlasím, že enzýmy tie zle neurobia.

KatkaL

mala som rovnaky problém, nonstop angina a zapal dutin. vyskusala som uz asi vsetko a kamoska mi poradila wobenzym, ktory uzivala uz dlhsie. tak mesiac ho beriem a zatial sa citim ok

nikola.stein

Toto čo si dal tomáš link je fajn ako prevencia, myslím, že na tú by sme mali myslieť všetci, lenže niekedy už prevencia nestačí a treba zakročiť a imunitu posilniť lebo je na úpadku.
Dostatok spánku je vec na ktorú by sme prirodzene mali dbať :) Ale keď sú problémy už tak liečbu treba zahájiť :)

jancovka

Domixie pre správne dávkovanie je dobré si pozrieť príbalový leták. Prípadne v aplikácii tohto lieku si vieš pozrieť ako užívať. Záleží ako na tom je telo. Či ide o posilnenie imunity alebo o jej liečbu :)

jancovka

Rebekah, keď ono je to tak, enzýmy majú silu, len je kopa ľudí čo o tom nemá páru. Ani ja som nevedela. Teda až kým som si to neskúsila vtedy som pochopila, že na posilňovanie imunity je to super :)