radost zo zivota

melanka

ja milujem prechadzky na jar,ked sa topi sneh a potôcky su preplnene vodou.a prve kvety...snezienky a safrany...nemozem sa vynadivat na ne.prve teple luce,ked konecne nevydrzim so zapnutou vetrovkou,juj!aj ked sa blizi zima,uz myslim na to,ze po nej znovu pride jar =)

mujko

Ja najviac na svete milujem ráno leňošiť v postielke.Naťahovať sa ako mačiatko.A keď sa ráno nežne milujeme s partnerom.To je genialne.Vtedy mi nevadí ani to ,že nám obom v noci niekto .......do pusy.

katika88

Ja ked mam depky tak mi vzdy pomoze ked pride moj priatel a vezme si ma do narucia...
Je krasne ked len tak lezime v posteli a divame sa jeden druhemu do oci, vtedy citim tooolko lasky.Nemusime nic vraviet len tak si vychutnavat ten krasny pocit.Laska je najlepsi liek na depresie.

berenike

aj ja dúfam,že ked nájdem toho praveho,tak moja radosť zo života sa znásobí.Len dufam,že už to bude posledný a pravy.

zizi

lilinka ....to čo si napisala bolo velmi pekne ja nemam manžela len partnera a nemame ani deti ale ked budemem mať budem to citiť tak asi ako ty ....prajem všetko dobre

lilinka

ja zas milujem celou dušou svojho manžela, a ked som nie tak dávno takmer spadla na dno, tak iba on ma z neho vytiahol...som mu za to nesmerne vdačná a veľmi ho milujem minule mi povedal, že ma ľúbi, bolo to také úprimné...plakala som od radosti, máme jednu dcérku ktorá má 6 a pol a hoci som sa doteraz rukami nechtami bránila druhému dieťatku, tak teraz celkom vážne o ňom rozmýšľame aj s manželom....a ešte mám veľkú radosť z toho, ked vidím že na tvári mojej dcérky vládne úsmev a pokojnosť, ked jej niečo dobré navarím...ona je vtedy taká zlatučká

babenka

ja mam rada galérie s vystavami je mi jednó coho. Napr.obrazov,sosiek,ludovoho umenia...a stare hrady a zamky.Tam by som sa dokazala prechadzat a predstavovat si,ako asi vyzeral taky jeden den.Kto prave kracal komnatami,aku mal naladu a co tak mohol rozpravat. Mozno prave zajednal noveho chyrneho rezbara aby nahradil preroztocovany nabytok v jedalni.Alebo pocitali,kolko novych liscich kozi budu mat na tuto zimu.Take fantasticke pribehy ukryvaju stare mury,keby vedeli rozpravat.