krvna zrazenina

xyxyz

nebola si tak nahodou tehotna (mozno si ani nevdela) a tie krvne zrazeniny -spontanny potrat? velmi sa mi to na to podoba

xyxyz

nebola si tak nahodou tehotna (mozno si ani nevdela) a tie krvne zrazeniny -spontanny potrat? velmi sa mi to na to podoba

dadawakawa

Ahojte ja sa chcem opýtat, objavila som krvné zrazeniny v moči.4 dni predtým som mala obrovské krče v podbrušku, kt.trvali dva dni potom ustúpili,objavili sa zrazeniny-krvné.Je to niečo vážne.A navyše ovulujem. Diky za odpoved!

feferon

J mam neco podobne ako keby krvne zrazeniny na tom vaku co su vnom semeniky nwm ci je to neco vazne ?? kopu cievok mam na tom vaku mozno to praslo mam 2 pri sebe te zrazeniny asi 3mm

stix

adrik ked popisujes bolest chrbta a este sa ti aj objavila krv v moci nie su to nahodou oblicky? tieto priznaky by som tipoval na prechladnutie obliciek.. ale ty by si mal vediet co presne ta boli

adrik

vcera vecer sa mi obiavila krv a taka krvma zrazenina v moci a dnes rano ties,mam aj velke bolesti chrbta v strednej casti rano sa na to budim a nemozem poriadne koli tomu spat strasne moc by ma zaujimalo co sa so mnou deje,s tym chrbtom ma to trapi uz asi 4 mesiace ,prosim poradte co mam robit a ake lieky by som si mal na to vziat ,som totizto v o velkej britanii a az v lete idem domou s tym ze chcem kazdopadne nacstivit lekara na prehliadku.za skoru radu a odpoved vam moc dakujem

stanley

kamo, ja som to mal asi 2-3 tyzdne po jednom sexe, kedy partnerka nebola prilis pripravena a vlhka, na a ja som bol moc naruzivy...