MENSTRUACIA

aduliena

Ninnika, akože nechápem, prečo to musíš vlastne mame oznámiť, že ju máš...
Preto, že si potrebuješ kúpiť tampóny alebo vložky? Tak jej jednoducho povedz, že mami, daj mi prosím peniaze, musím ísť do drogérie kúpiť si tampóny /vložky/.

[zruseny12]

suedenim,ved kazdy rodic ma iny vztah z dcerou,tak to ber tak...a asi vie preco to tak je....ze sa hanbi spytat...

suedenim

Neviem co je na tom trapne:)) Ja ked som dostala prve som ani nevedela ze co to je,lebo to nebolo cervene ale skor take hnede..prisla som za mamcou s gatkami v rukach ze "mami to co je" a ona zacala skakat od radosti a este v ten vecer obvolala vsetky kamaratky a celu rodinu ze jej dcera uz menstruuje a potom k nam chodili navstevy, a same gratulacie:DD Strasne som sa na nu hnevala a hambila som sa ako pes:))

[zruseny12]

uz len tym,ze sa jej spytas na vlozky by sa mala dovtipit,ze mas menzes...a nehanbi sa...ved je to pre nas zeny normalne...

martin242

Zlatko začínaš sa stávať ženou a s tým sa nedá veru nič spraviť, pekne choď za mamou a povedz jej, že krvácaš "tam dole" a ona bude veľmi dobre vedieť, čo robiť, veď je to Tvoja mama a žena.
Za takéto veci sa hanbiť nemusíš, to je príroda.

[zruseny12]

ninnika,no ja by som za nou prisla a spytala by som sa jej,ake vlozky by mi odporucala na men./hoci viem,ze vy mlady uz mate prehlad,ake vlozky existuju atd./ale tak nejak zacni a potom to uz pojde samo...len zalezi,aka je tvoja mama,ked nevies ako jej to povedat...