15 rokov a ziadne prsia :(

ceresnicka

Ahojte!
Mna ani tak uz netrapia male prsia (obvod pasa 80cm) ale viditelne zily nad prsiami. Nemozem si dat tricka na ramienka, pretoze tie zily velmi "svietia". Je to uz otravne kryt ich vselijakymi roznymi nahrdelnikmi. Pocula som, ze ked narastu prsia, zily uz tak nebudu vidiet...

Swaygirl

ja mam 18 a taky skoro nic:Dneboj..to ece pride...ver ze je lepsie hentak ako moja kamaratka ktora ma od 14tich Dcka...

tragedy

ha:D ja mam 20 a ziadne prsia:D a beriem rok HAK takze neviem, myslim ze mi narastu az ked budem kojit:D
ale dako sa tym netrapim...ved, hlavne ze sme zdravi, nie?:P

BeDelicious

A este jedna vec.Chlapi nepozeraju len na prsia.Teda,ako ktori.Napriklad mojmu je to jedno:)Ved prsia nie su vsetko.

marisssa

zerucha- to nemyslis vazne s tou operaciou, ze nie??ved mas este len 9rokov!kam sa tak ponahlas??pockaj, kym zacnes rozmyslat..nedaj sa ovplyvnovat casakmi..

BeDelicious

Kravina.Ziadne veci na zvacsenie prs neexistuju.A ti co sa ich snazia predavat su obycajni sarlatani.No budes si musiet este vyckat moja.15 rokov ho ho hoo,casu dost,pretoze ze v puberte a tvoje telo sa este vyvija.Ale neboj sa,prs sa dockas:)

Martin_242

Všeobecne pomáha 10 až 20 pív denne, potom sa zdajú prsia, aké si kto vysníva, takže problém je vyriešený :)

Martin_242

Myslím, že by si mala počkať ešte dva týždňe, kým sa nedokončí telesný vývin, potom Ti implantáty sadnú ako riť na šerbeľ :)