menštruacia a tehotenstvo

betka1478

Dobrý deň ja mám už 14 rokov, už mám skoro vššetky príznaky pre to aby som dostala menzes no stále nič :( Mohlo to byť tým, že pred rokom som rapídne schudla ?

kudrlinka

Ja si myslim, ze priberas urcite z toho, ze si tehotna, ved vsetky priznaky tomu nasvadcuju :D Sa cudujem, ze este nemas tehotensku knizku :D dakujem za pobavenie, dnes budem zaspavat s usmevom na tvari :D :D :D

neva

Menzes sa počíta od prvého dňa, to znamená, že na otázku, kedy si mala poslednú menštruáciu odpovieš že 3. marca.
Cyklus sa počíta taktiež od prvého dňa. Tri dni pred očakávaným menzesom je 28.marec.

anonymka ano

ak som mala od 3.3 do 7.3 menštruaciu a lekarka sa ma pyta posledna menštruacia kedy bola,,tak 3.3 alebo 7.3,,,,od ktoreho dna si mam počitať 28 dni a kedy mam vedieť že mam 3 dni pred menštruaciou,,,dakujem za radu

kitt

Je nepravdepodobné aby si bola tehotná pokial ti 2 testy vysli negativne, pretoze funguju na výskyte hormonu v moči, ktory sa trvorí len ak si naozaj tehotná, pokial vám kocky meska menstruacia nemusi to byt hned znak tehotenskva kludne vam v prvých mesiacoch po zacati pohlavneho zivota moze meskat aj tyzden alebo viac, no postupne sa vase telo prisposobi, tomu ze mavate pohlavný styk a potom sa to zacne vyrovnávat, pokila pouzívate ochranu vo forme kondomu, vas partner by citil ze praskol alebo ze nieco nieje v poriadku, inak sa nemate coho obavat. A zbyto cne nestresujte, tým si len skodite. :)

monica

:O nevychadzam z udivu nad otazkami tychto mladych bab...!!!!!! :O Dievcata najprv by ste mali dozriet a ziskat informacie a forme ochrany a potom sa milovat.. Potom to takto vyzera ked patnastka pouzije kondom a potom tu vypisuje ci nie te tehotna..atd...Snad sa budem obavat ak praskol!Nie len tak!:O Nemyslite,ze nato este nie ste zrele?

tralala

dievcata mate si davat pozor a nerobit hluposti!!tehotenstvo nie je ziadna zabava...ale ked uz mas podozrenie pane boze preco hned stresujes ked ti meska jeden den????ved pockam ci mi bude meskat tyzden aa ked ano spravim si tehotensky test za par korun a ked vyde pozitivny zajdem za gynekologom...co je na tom zlozitte?

bojiiiiiiiiiiiim

prosiim pomoze mi niekto??????? mam vveliky proble bo ja mam styk so svojim chlapcom kazdy tyden a niekedy s a aj bez a ked bez tak sa bojim ze by mu nieco uslo!!! a menstruaci by som mala dostat vcerra ale ete furt nic a mam velky stres moze to byt aj s toho ale mam nafuknute brucho a zvacsili sa mi prsia tak si myslim ze by som mala dostat ale nemozem bo mam veliky stres poradtemiiiii prosiiiiim . bo sa bojiiiiim