nezrealizovane fantazie..

Príspevok v téme: nezrealizovane fantazie..
bibina

mam taky prbolem.. chodim s priatelom uz 2 a pol roka a mam strasne vela fantazii ktore si s nim predstavujem.. neviem mu to vsak nejako navrhnut.. bojim sa ze by si o mne mylsel ze som nejaka zvrhlicka... strasne by som to chcela vyskusat.. len neviem ako na to.. dost ma to trapi lebo na to celkom casto myslim.. nemozete mi nejako poradit? a nie je to sado maso.. ani nic podobne.. :-)

manuel111

caute kocky , ako nie som ziaden alkoholik ale po prvy krat ked sme chceli s frajerkou nieco ine ..niejake fantazie .....skusit tak sme si dali vinko a potom uz nikomu to nebolo blbe hovorit o tom co si zela..a ked sme to uz raz spravili tak uz ani to vinko nebolo potrebene:-))

sikavka

Zavri oci. Pocitaj do troch a povedz si, ze ked ich otvoris, ides na to. Vsetko musi byt raz poprve. Mala by si byt rada, ze mas sancu obzvlastnit to. Mozno zistis, ze aj on ma rozne napady a len sa zatial bal, a za chvilku sem budes pisat, aka si rada, ze si to skusila.

bibina

praveze som celkom hambliva a ale iba pred nim.. a neviem to pochopit.. myslim si ze s niekym inym by som taky problem nemala.. neviem asi mam v cebe nejaky blok alebo co.. nechcem aby to bol stale stereotip len neviem ako na to.. :-(

sikavka

Podla mna. Ak sa bojis, ze by si o tebe myslel, ze si uchylka, tak mu to nehovor. Teda, ja osobne by som sa asi bala tiez. Spravila by som to inak. Zacala by som to pomaly skusat. Len tak nenapadne a pozorovat, ako reaguje, ci sa paci, alebo nie. Postupne mozes vyskusat vsetko, a verim, ze sa na vacsinu chyti, a bude to chciet tiez.

abcdef

tak to zalezi od toho co chces vyskusat, myslim si ze kazdy chalan len privita ked je dievca iniciativne,...takze fakt zalezi len na tom ze co chces robit :P