Prosiiiiiiiiiin poradte

Príspevok v téme: Prosiiiiiiiiiin poradte
beeeeeeeeeee

Prosim vas poradte mi, mam nervy z diplomky,sice do tejto stranky napatri, ale ja som na nervy uz..Co mam robit-v piatok mam odovzdat diplomku, mam ju napisanu, ale konzultant mi ju musi pozriet-schvalit.Som mu ju poslala este min.tyzden,ale on nic a stale sa vyhovara ze nema cas.Lenze ani ja.Dnes som s nim volala, slubila ze mi to posle a nic, boli by ste taki drzi, ze by ste mu teraz znovu volali teraz?

wowo

volaj mu je za to plateny ,,mam este horsie skusenosti s phd,,zvykaj si ...ze nikto sa o nic nestara,,musis mu volat.ma za to nejake odmeny ,tak nech aj on maka

mademoiselle

Ahoj, no nezavidim ti teda, ja odovzdavam az 7-ho,ale nema ju este napisanu a mne konnzultant povedal, ze ako to naoisem tak to bude dobre. Ha ha ha. No zavolaj mu a skus mu vysvetlit, ze si strasne nervozna z toho, ze to este nemas od neho spät, je toto na psychiku a riadne. A mas vlastne to aj zviazane uz? lebo do piatku, no uf, to musi aj on sam uznat ze je strasne malo casu

citatel333

Ja by som stale otravovala, asi to ten profak potrebuje, aby sa mu niekto stale doprosoval a ponizoval sa. Ale za tu diplomku to stoji.Ci nie?