Proti silikonovym prsiam

Príspevok v téme: Proti silikonovym prsiam
jluien

Chlapi, chcem Vas poprosit o nazor na umelu krasu, ako to na Vas posobi, aku s tym mate skusenost u svojej drahej, teda ak ich ma, ake su na dotyk,....ci ste s tym vy spokojny.Ci je lepsie s prirodzenymi prsiami aj ked nie su dokonale, alebo s umelymi, ktore akoby jedna mater mala,..a to este nie je zarucene ze sa ta operacia vydari k spokojnosti..VYjadrite svoj nazor, a prezentujme ho tym prsiachtivym zenam. Dakujem

juvena

Moj nazor je taky ze v rozvojovych krajinach je to pre ludi stale senzacia, mat silikon v hrudi :) Za komunizmu sme ani netusili co to je. Preto sa o tom tak vasnivo polemizuje. Vo vyspelych krajinach je to zalezitost bezneho zivota, ziadna exkluzivita, ani ceny takychto zakrokov nie su exkluzivne.

livinka

poliewocka to co je za vyraz ze "estetickopsychicky"? Take volaco ani neexistuje. Hroza, ludia nepouzivaju mozgy.

ehmmmmmm

Jano: ahoj,,, dakujem za tvoj nazor,,, ono je mi jasne ze asi to nieje najvhodnejsia metoda, zvacsit si prsia silikonami ale zial musim uznat ze tento komplex mi vel,i tazko komplikuje zivot a hlavne cez letoo,,, nemozem si dat normalne tricko vsetci mi hovroia aka som plocha a nieje o nic prijemne necitim sa ako zena ale ako dieta:(

poliewoocka

Silikony boli,su,budu...Ja som za.Ak ma niekto ozaj problem z estetickopsychickeho hladiska,preco nie?Chcela by som byt v buducnosti plasticka chirurgicka,alebo korektivna dermatologicka.

konik

Vam tu vsetkym s tych silikonov sibe.To je kazdeho vec ci si to da,a kde si to da.Vam by sa tiez nelubilo keby vase zeny mali pneumatiky,a im sa to tiez nelubi.Urcite kazdy z vas ma nejaku chybu,ale tie vase vas miluju aj tak.Preco im tak ublizujete?Tu sa teda nik z vas neotoci po krasnej zene,ze?A prd viete ci ma silikony.Jano666 teba ta tvoja uz urcite zavrhla,a ani sa jej necudujem.odporci silikonov do toho!trafene forum.

kamos

Vsetky si skuste lepsie precitat uvodny prispevok. Pyta sa na nazory muzov a nie zien. Ak chcete poznat nazory zien, doporucujem vam zalozit si novu temu.

asdfjklô

ano, teraz sa tu hrajte so slovickami... proste klasika, jak vsade... sak je to kazdeho vec, ci sem napise svoj nazor alebo skusenost, aj ked sa otazka toho netyka...