Zvyseny bilirubin

nikita212121

ja mam zvýšeny bilirubin tez :/ mam žlte bielka a podobne ...newem co mam robit...hladina bilirubinu mi stupla na 140 a to je priliz ...:/ prosim co mam robit?

Peter xxx

Caute vsetci ja mam troska problemy s pecenou,som troska uzival anabolicke steroidy,a este som vela hulil marihuany atd,,
Thak a teras nic nepijem, nehulim , nefajcim marihuana,a nebem anabolika a uplne na cisto,,ani pivo nic iba esenciale forte tablety,,na pecen,,
Chcel by som sa opitat ci by my pomohol ten BERKSONOV PROTOKOL,,
Kolko to stoji a ci sa to da kupit v lekarni,
Dakujem velmi pekne za kazdu odpoved,,

123katka123

janka22... tiez mam s tym mensi problem asi pred tyzdnom mi doktorka povedala ze mam zvysenu hladinu bilirubinu a poslala ma na nejake vysetrenie aby sa uistila ze to nieje gilbertova choroba respektive gilbertov syndrom... ked pozries na nete nieco o tom tak tam pisu aj ze co to zvysuje tak sa staci tomu vyhybat a potom len na nahodu :)

RNG

virus epstein Barr(EBV) ma dnes v tele 98 % ludi napr v USA, a zrejme to iste v Europe. Otazka je len, ci je telo dost silne ho zatlacat alebo ci niekedy natolko oslabne, ze tento nas permanentny rezident situaciu vyuzije, enormne sa rozmnozi a poskodi telo.
Prejavi sa ako mononukleoza, ale niekedy aj inac, napadne nervove obaly a moze viezt az k docasnej paralyze.
....
Preto tu vsade trubim, zvysujte si viralnu imunitu, mame ich privela v tele striehnucich na prilezitost a plno druhov vznika kazdy rok navych.
(rhino virusy,, ine chripkove(vcitane vtacich), ebola, herpesy, HPV, cytomegalovirus, EBV...)

motylik7

janka to s tým bilirubinom a infekcnou mononukleozou sa potvrdilo u mna, ale az po dokladnejsich testoch. uz som si ju vyliecila-ale lekari to nevedia, to som si alternativnou medicinou. Ale teraz mi pre zmenu nasli boreliozu. Skus sa domoct u doktorky rozsiahlejsich testov, mozno ti tiez zistia mononukleozu, ma ju velmi vela ludi a spravidla o nej ani nevedia. ja som tiez nechapala, preco mam stale zle pecenove testy a preco byvam casto unavena.

janka22

merienn, mne to zistila gynekologicka, posielala ma aj na ultrazvuk, ale vtedy mi to nevychadzalo casovo.idem to skusit este raz ale pred tym ako sa chcela informovat tu.dakujem :)

merienn

janka22,neviem či to máš po prekonaní nejakej infekčnej choroby,alebo to máš vrodené,pokiaľ nemáš žiadne problémi a nemáš zvýšené pečeňové testy doporučujem ti sa s tým vôbec nezaoberať.
mal ťa ten doktor ktorý ti povedal,že máš zvýšený bilirubín poslať na interné
vyšetrenie /odber krvi,sono brucha/,aby si sa uistila ,že nie je to nič vážne.
ja to mám už 20 rokov čo o tom viem,už sa nijako neliečím.