Alergia na perie?

Príspevok v téme: Alergia na perie?
gugacik3

Ahojte, nevie mi niekto poradit,ako je to s alergiou,ak sa nebude liecit moze sa to zhorsit,alebo to bude stale rovnake: kychanie, smrkanie... Som totiz alergicka na roztoce, perie a prach. Pristahovala som sa na privat, velmi stary byt,je tu veela perovych perin, prachu(v skriniach stare kabaty-majitelky)a stary nabytok z doby mojej prababky. Vzdy rano vstavam s plnym nosom,kycham, tecie mi z nosa...No musim tu este skoro dva mesiace vydrzat. MOze sa mi to zhorsit?

Romanka25

ja som alergicka asi na vsetko mozem posilnovat imunitu ako chcem jedine co mi pomaha je pobyt pri mori a ten si mozem dovolit tak raz za rok tak ze potrebujem specialne paplony aby som sa normalne vyspala do prace a este kopec inych veci, uvedom si ze kazdy organizmus je iny

Ivka 1

Samozrejme paplón ,ktorý neobsahuje látky na ktoré ste alergická je dobrá vec , to aloe v paplónoch , ponožkách .... je momentálny hit. Alergia či už na perie... atď.je záležitosťou imunitného systému, tam je potrebné začať v prvej rade - posilniť imunitný systém. Posilňovať by sa mal po celý rok ale napr. pri alergiách na rastlinné pele je najvhodnejšie obdobie : január - február, keď ešte nič nekvitne... potom už nástup alergických reakcií nie je taký prudký, ba dokonca sú alergici, ktorí po posilnení imunity udávajú minimálne ťažkosti.

expresko

ja mam paplon a vankúš s aleo vera a som s nim velmi spokojny som silny alergik a tiez ho mozem prat pri vyssej teplote a idem ho objednat a deckam lebo sa im zhorsila alergia

Vikkii

ja som si objednala paplon so striebornym vláknom som astmaticka a z toho ani len nekychnem :) a moze sa prat na 60 tak ze je úplne super :)

Lubkazabka

Baby poradte aky paplon si mam kupit som alergicka asi na vsetko. Minule som skusila kupit paplon z mikrovlakna bol super dobre sa mi spalo ziaden zapchaty nos nic len ked som ho oprala tak ked uschol putoval rovno do kosa :( zhrckavel a nedalo sa pod nim uz spavat :( uz neviem aky paplon si mam kupit

agina

gugacik, ja som presne alergicka na vsetko, co si vypisala. Prach, pel, roztoce. Zo stranky www.alertex.sk som si objednala vyrobky, cely byt som vystriekala tym sprejom, skrinky som vyumyala tym pripravkom, co je na calunene veci a teraz je v nasom byte uplne iny vzduch.Ja okrem toho uzivam aj tabletky Alerid a sprej Tilade.Ale Alertex velmi pomohol, vravim z vlastnej skusenosti.

jaaaaaaaa

My sme sice doma odstranili vsetky alergeny-vymenili sme komplet paplony a podusky za antialergicke,nemame v byte koberce....,ale stacilo mi ist na tyzden ku svokre,kde je tach alergenov az az v 40 rocnom dome,v posteliach s perinami.... a astmaticky zachvat bol na svete.

nika4484

Tiež som mala rovnaký problém. Spávala som pod perovým paplónom a každé ráno som smrkala. Myslím, že sa Ti to nemusí zhoršiť, no možno by pomohlo kúpiť iný paplón a podušku. Ja som to poriešila paplónom pre alergikov a problémy ustúpili. Nezabudni tiež na podušku, aj tú treba vymeniť.