Xalaniiii..............tak ako a kedy sa vam postawiii????

cicuskaa

Dakujem vsetkym....inak,ziadne gramaticke chyby som neurobila :D takze niekto ako garfas by sa mal spametat!!!! Nominativ mn.č.= makke i!!!! Boze ty si fakt total je****nuty!!!

123321

... myslim ze dotycna, co sa pytala bude mat max 13 rokov a IQ<75 ... tym sa vyriesi otazka toho, preco sa takto vyjadruje :)

garfas

no a k tej otazke. Nevravim ze nie su problemy s erekciou a nemoze klesnut ale podla mna by mu mal stat uz ked ta bude vyzliekat ak nie skor.
A tak pomimo cvic gramatiku lebo potom fakt posobis ako sestrocna.

drakenko

A ešte jedna vec:

Ak si chcela rovno vedieť čo máš robiť, tak si sa to mala spýtať. Lenže ty si rovno do názvu témy napísala "kedy sa vam postavi", nie "co mam robit aby sa mu postavil". TO je dosť veľký rozdiel, tak sa potom nečuduj že ti tu ľudia píšu to čo nechceš počuť.

drakenko

Prepáč, ale zamysli sa nad zmyslom tej otázky. To že ti to časom príde na rozum samé je pravda, ak to chceš vedieť hneď: Postaví sa nám, LOGICKY, keď sme vzrušený. Pri palcovaní sa tvojmu priateľovi postaví možno tak prvé razy, neskôr už asi nie. AK ho chceš vzrušiť, skús mu napr. bozkávať bradavky (ale jemne), hrať sa mu s ním a podobne.

cicuskaa

Dakujem za vsetky NORMALNE prispevky...az jeden....ako mam pass vase traaapne reci...pytala som sa uuuplne normalnu vec...ked ste jebli a frigidni vas problem....Pytala som sa viac menj bab....takze traposkovia odpalte do *********!!!!!!!!

***

miska... ale prepac ... toto podla mna nie je normalna otazka ... ale viem na nu uz odpoved: Nie nepostavi, musis sa pri tom dobre modlit a stale opakovat: "Vstan, vstan...." To by malo pomoct...

ambroz

moja zlata najprv mu vyhon vyfajci ho a tak sa mozes zacat bavit o sexe..to ako keby ja som chcel uz ist teraz soferovat a nemam ani vodicak ani skusenosti..najprv sa nauc ako sa honi dobre fajci potom ta on vylize a ked budete mat aku taku prax potom sa mozte pustit aj do sexu neviem ako je on natom ale ty to potrebujes urcite takto..inak kolko mas rokov?