Slaba imunita

Príspevok v téme: Slaba imunita
majuska_

ako si mozem zlepsit alebo zvysit imunitu? beriem uz asi 5. antibiotika za posledne 3 ci 4 mesiace. teraz beriem Xorimax, ktore je ako som sa docitala penicilinove antibiotikum. moj problem je teraz taky, ze mam zapalene hrdlo, trosku problemy s prehltanim a upchaty nos. chori su aj moji 2 bratia, ale oni beru len Bioparox a jeden berie Calcium sirup. Lekarka mi dnes povedala, ze ona mi neda len taketo lieky, ale mi da rovno antibiotika, lebo moja imunita je velmi slaba a som chulostivejsia (z jednej choroby som sa nemohla dostat vyse mesiaca). pomohlo by mi liecenie vo vysokych tatrach? ked som bola asi pred 5 rokmi v Lucivnej pod Tatrami, tak som tam ochorela asi po 2 tyzdnoch a dostala som astmaticky zachvat. bojim sa, aby sa mi imunita nezhorsila este viac. co mam robit?

gija

ja som byvala stale chora, ktokolvek v okruhu 100 metrov zakaslal a hned som bola tiez chora.Vyskusala som vsetky sposoby ako si zvysit imunitu - vitaminy, cvicenie, homeopatika...nic nepomahalo. POtom mi kamaratka odporucila mi wobenzym, im v rodine pomohol. Bola som skepticka, ale nakoniec som neverila. Chora som nebola uz ani nepamatam. Teraz ho uzivame cela rodina a sme vsetci fit, Mozem len odporucat

bubuša3

Mne osobne pomohlo colostrum neviem či ti to niečo hovorí alebo to niekto pozná ja ostávam verná prírode nie antibiotikam ktoré ti ešte viac narobia zle ako pomožu

RNG

Na rozne nakazy, co ziju v hlienoch a z hlienov je velmi ucinny oreganovy olej, najma jeho zlozka carvacrol. Na ucinnu davku carvacrolu treba brat 3 x 200 mg carvacrolu, co najdes napr v enterickych kapsuliach vyrobku firmy NOW foods, pod nazvom oregano oil.

knaja

Ja som teraz vyuzivala dvoje atb v priebehu mesiaca a po dvoch dnoch v praci (akoze po vyuzivani a PN) , som som sa vratila na PN v este horsom stave. Kamoska mi poradila oreganovy olej a beriem 1 caj. lyzicku nalacno a druhu pred spanim a mozem povedat, ze konecne mi to zabralo a lepsie ako tie lieky. Mala som husty kasel a vykasliavala som velke zelene kusy a z nosa to iste islo, pritom CRP aj zapalove faktory a vyter z hrdla bol OK) Po 3 dnoch uzivania to zacalo citelne vidiet. Teraz este obcas zakaslem a vcera som mala zvysenu teplotu a potenie, ale dnes uz lepsie a dufam, ze uz konecne budem moct do prace. Na posilnenie som si kupila pantenolove cmulacie tabletky a vitaminy s probiotikami v jednom.

katy350

TAK EVEN SI TU ZVIDITELNUJE SVOJU STRANKU; JE TO PRIVELMI OCIVIDNE A TRAPNE EVEN!!!! BOZE NIEKTORI LUDIA SU OZAJ TAK PRISERNE PRIMITIVNI... LEN BLBEC BY TERAZ OD TEBA NIECO KUPIL KED VIDI ZE SI CELU STRANU ZAPLNILA; KAZDY PRISPEVOK OHLADOM IMUNITY AJ SPRED TROCH ROKOV... IDEM SI ZACVICIT...

marika11

bola som na tom rovnako, no svokor mi odporucil tento prípravok na imunitu www.monsea.sk a dost sa mi polepsilo :) naposledy som bola chora asi pred rokom a pol :)

hlivaimunita

Mne sa podarilo imunitu zlepšiť prírodným spôsobom, užívala som imunit hlivu, ktorá je čisto na prírodnej báze a pomocou nej som si dala imunitu do poriadku. Okolo nás je toľko zdravých a telu prospešných vecí, stačí sa o to viac zaujímať a človek sa vyhne neustálym antibiotikám.

helek

Ak mozem poradit, riesit to len s homeopatmi. Oni Vam posilnia imunitu prirodzene. Velmi dobra skusenost s Homeoclinic.sk Nam vyliecili chorlave deti a jedno s autoimunitnym ochorenim a aj my sa uz u nich liecime a citime sa super