Co teraz?.... nesklamem sa?:(

Príspevok v téme: Co teraz?.... nesklamem sa?:(
shiloh

caute..no..mam 15 rokov a chalan o ktoreho ide ma 16 ale sme spoluziaci..no a v poslednej dobe sme sa nejako viac priblizili k sebe a v piatok ma v skole pobozkal a povedal ze ci s nim nepojdem niekedy von..najskor ma ten bozk nastval ale potom som si uvedomila ze to vlastne bolo fajn...lenze ide o to ze sa o nom hovori ze je strasny suknickar...a ze pretiahne kazdu babu ktora sa mu zapaci a podobne veci...je neoficialne vyhlaseny za najkrajsieho chalana na skole a ked ideme spolu po chodbe vela ludi sa na nas pozera a baby maju dost vrazedny pohlad...ale ja neviem..ci si mam s nim nieco zacat lebo mne sa zda fajn ale ked ti ludia o nom toto hovoria..bojim sa aby ma nesklamal...co mam robit?..pondelok sa blizi a sme v jedne triede cize sa odpovedi nevyhnem...

shiloh

no tak dam na vas teda...uz sme si pisali a dohodli sme sa na zajtra ze pridem na tu ich skusku a potom niekam pojdeme...ach jaj..uz neviem co si mam mysliet...snad to bude ok

drakenko

Súhlasím s ostatnými, skús to, ale opatrne. Ak je to, čo o ňom hovoria, naozaj pravda, tak si buď jeho ďalší objekt, alebo sa mu páčiš natoľko, že sa kvôli tebe zmení. =)

A keby ťa aj sklamal, nerob si z toho nič, veď na vlastných chybách sa najlepšie učí. Skôr či neskôr by to aj tak prišlo.

shiloh

ok..ja to asi skusim..ved..nakopnem ho keby daco...
zajtra ma skusku..hra v kapele..mam sa prist na nich pozriet...bude to snad ok ved tam bude este par dalsich ludi...

sikavka

Podla mna ty s nim chces chodit, a skvor by ti pomohlo povedat, ze to mas risknut. Je pravda, ze moze byt pre teba nebezpecny. A ze ti moze ublizit, ale to kazdy chalan. Je fajn, ze vies par nazorov ostatnych, ale mala by si si vytvorit aj svoj. Ja sa tvojom mieste by som to skusila. Neber to vsak hned ako zivotnu lasku. Daj si prisne hranice, ze pohlavny styk chces mat az v 80 a toho sa drz. Nenahaj sa nim, aj ked by si ho moc lubila. Ale vyskusaj si to, nech do buducna vies, co cakat od suknickarov.

quarkyy

ja neviem...my chlapi sme svine obcas..a ked sa toto o nom hovori na tvojom mieste by som mu neveril...co ked mu ide naozaj len o sex a dostane ta do situacie z ktorej sa len tak nevymotas?...

mici

co ta nezabije to ta posilni a v tomto doslova...ak chces tak si zacni ved to zajde len dotial ako mu ty dovilis...ale tak je viac nez iste ze sa asi sklames ale ved to patri k tomu...:Dmas 15 takze to musi prist...a neriad sa podla reci utvor si vlastny nazor aj ked je dobre si ich vypocut aby si bola v obraze a neroboil z teba tutka;)