problem s orgazmom

m_h

a kolko mas rokov a ako dlho sexuane zijes? lebo u vasciny dievcat je toto uplne normalne a orgazmus zacnu dosahovat tak po pol roku - roku... je to proste normalne a netreba sa tym vobec trapit, ak sa ti inac sex paci a vsetko je ok.
@drakenko - bod G neexistuje, je to z fyzilogickeho hladiska totalna blbost a rozlisovat orgazmus na klitoridalny a vaginalny je tiez blbost.

jazmyna

DARIA: ja som na tom uuuplne rovnanako samam sa urobim stale a poriadne az mi chlpi stoja a s chalanom nikdy raz to bolo ze este chvilku a bolo by ale on prestal islo ma drbnut

n....

....noooo tak mile dami orgasmus ... heh mala som aj ja taky problem spavala som s priatelom ale 6 mesiacov a nic stale som ho iba predstierala a bola som s toho nestastnaa a aj ked som si sex vychutnavala naplno vzdy som bola mkra az az ale org. nie a nie....ale raz sme sa asi 1 milovali a nic(nemala som ani chut a bola som sucha) partner sa nastval a ako keby ma znasilnil daval ho do mna nasilu a za minutu som sa spravila .--krasne --- a potom vzdy ked ideme sa milovat tak sa spravim heh ako keby sa nieco vo mne zlomilo a uz to ide... ako hovoril doktor org pride .. to urcite ale na to treba cas a samozrejme si vychutnavat sex sustredit sa na pohll. organ partnera ze aky je uzasny a cely sex vnimat moc vasnivo dotyky panva vzdychy a pride to nebojte sa urcite skoro!!!!!

lolita22

no tak v prvom rade vsetci tu vospolok dufame ze si doteraz nepredstierala orgazmus s nim 6 rokov vkuse.. a v druhom rade daj si vyhladavanie v temach- bolo to tu uz mnohokrat spominane...

lilka717

Ahojte, nevie mi niekto poradiť?som s priateľom už skoro 6 rokov a ešte stale som nedosiahla orgazmus.čo mam robiť a ako postupovať?

lenkalienka

ja som tiez zo zaciatku nemohla dosiahnut orgazmus, tak sme s priatelom skusali vselico mozne, nakoniec to skoncilo pri oralnom sexe + prsteky. A verte alebo nie, dosiahla som taky orgazmus, ze som sa az musela zasmiat :)(hormon stastia) Treba len partnera naucit ako vas ma stimulovat

ax ax

fuuu môžete niekto poradiť aj mne?? mám priatela 2 roky.. a proste ja som stále nedosiahla orgazmus. je to normálne.. aj ja chcem zažiť ten pocit... poradte pls..

drakenko

Súhlasím, skús ho naučiť ako ti to má robiť na klitorisku.

Tvoj problém je normálny, stimulácia bodu G (pri sexe) je ti veľmi príjemná, ale nedosiahneš orgazmus, čo pri stimulácii klitorisu nieje problém. Keď ja prstujem priateľku, tak jej to je tiež veľmi príjemné ale O-čko nedostane. Vraj sa to dá iba po určitom veku, neviem .... :(