zápach z úst...

zuzanachimicova

napiste mi na meil, poradim vam jednoduchy trik, ktorym sa zbavite problemu velmi jednoduch, pretoze ten zapach skutocne nie je od zubov.

Alternativa

Este raz, mozne priciny /su uz vo viacerych temach s tymto problemom/:
1. Zuby - kaz, paradendoza
Odporucanie : zubar - oprava kazov, pravidelna dokladna ustna hygiena /odstranenie zubneho kamena, cim sa zmensi aj paradendoza/
2. Zaludok, travenie - zmenit stravu, zaradit viac ovocia, zeleniny, eliminovat mliecne vyrobky /sposobuju zahlienenie/
Chlorofyl /asi by mal byt pritomny v tu spominanych zelenych pastilkach/ ma vyrazne dezinfekcne ucinky a v sucasnosti je popularny vo svetovej vyzive. Cmulanie pastiliek s vapnikom by som nezavrhla /napr. vapnik moze trochu zmiernit paradendozu, spevnenie zubov/. Vsetko je INDIVIDUALNE.
Nevyhovuje mi hrube vyjadrenie od nicku Jana98 na ucet nicku Janik. Akupunktura je casto velmi napomocna pri rieseni mnohych zdravotnych problemov /mam odskusane/.

iv

no nemusi to byt vzdy problem zaludka. skontroluj si taktiez zuby (nemusia ta boliet)ci nemas nejaku dieru, ktora je zanasana jednlom, ktore hnije. taktiez urcite pouzivaj ZUBNU NIT!!!!

sedan

to zuvacie kalcium ma zaujalo, prosim napis o tom viac, ze kde to zohnat, ja teraz skusam ten jablcny ocot,ale nejak nevidim zlepsenie

kolka

Viem Ti pomoct, potrebujes Zuvacie kalcium. Pomohla som s tym uz mojmu manzeloci, jeho mame aj mojej mame. Informacii co potrebujes je ale viac, napis mi teda mail s Tvojou otazkou.