Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?

Príspevok v téme: Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?
michal 24

Ahojte! Potrebujem poradit. Mam dlhorocny (6 rocny vztah) s partnerkou. Milujem ju, som s nou stastny a chcem si ju aj vziat za zenu. Dokonca aj v posteli nam to celkom klape. Problem je v tom, ze by som este pred svadbou chcel "skusit" aj inu zenu. V celom zivote som spal iba so sucasnou priatelkou a naozaj by som rad vyskusal aj nieco ine... Je to normalne? Bojim sa vycitiek svedomia, ale hovorim si, ze to ak to mam spravit, tak radsej teraz, ako po svadbe. Vdaka za akukolvek radu!

didlina1

on podla mna, kedze napisal ze asi bude mat vycitky, tymto chcel dosiahnut aby sme ho upokojovali, ze za to vycitky mat nemusi, ked uz vydrzal 6 rokov, nech ide do toho no nie?:DDD
ved ludia o co vam ide, ved bud mam staleho partnera ktoreho nepodvediem, alebo striedam, a nemam problem, nie???

jaja

michal, chcel si počuť názor na teba od týchto ľudí, a potom nie si spokojný a radšej utekáš? - no tvoja vec. podla mna si čakal návod ako podviesť frajerku, aby sa to nedozvedela, ale názory týchto ľudí tvoju túžbu nesplnili. toto forum je jedno z najviac na urovni z tých čo som navštívila...

lolita22

mas pravdu - aj sam si si vlastne odpovedal -
1. si debil - vediet kazda aky si vykaslala by sa na teba
2. od dospeleho cloveka by som cakala nieco rozumnejsie a vyspelejsie - ale ty sa chovas ako 15 rocny pubertal
3. nemal by si mat sex nikdy
4. dobre ze nemas kramy
5. tebe by nestacil ani rozhovor s nou aby si pochopil aky si primitiv

michal 24

OK, koncim s touto diskusiou... Prosim, uz nereagujte nikto. Zbytocne to tu zivite. Nemate mi ako poradit. Vsetko to, co ste napisali, som vedel aj predtym, ako som sa pytal. Asi bola chyba to tu zakladat... O vasine z vas mam svoj nazor, rozhodne ho tu vsak nemienim prezentovat tak pikantne, ako niektori z vas... Prajem vam vela plnohodnotne stravenych dni na tomto fore. Nech najdete odpoved na kazdu otazku a problem.
Viete co? Skusim vam trochu pomoct. Vzhladom na to, ze toto fotum je natolko obmedzene, ze sa tu toci snad 5 tych istych odpovedi, spisem ich pod seba. Mozte ich pouzivat ako sablony a vkladat ich do zalozenych tem. Usetrim vam namahu. Tu su:
1. Je to debil, vykasli sa nanho.
2. Nevadi, ze mas 15, dieta si urcite nechaj. Nejak to zvladnete a uvidis - za par rokov sa nad vsetkym iba usmejes.
3. Ked si nemala sex, nemozes byt tehotná
4. Otehotnieť môžeš v každej etape cyklu. Dokonca aj počas menštruácie.
5. O vsetkom sa spolu porozpravajte.