Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?

Príspevok v téme: Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?
michal 24

Ahojte! Potrebujem poradit. Mam dlhorocny (6 rocny vztah) s partnerkou. Milujem ju, som s nou stastny a chcem si ju aj vziat za zenu. Dokonca aj v posteli nam to celkom klape. Problem je v tom, ze by som este pred svadbou chcel "skusit" aj inu zenu. V celom zivote som spal iba so sucasnou priatelkou a naozaj by som rad vyskusal aj nieco ine... Je to normalne? Bojim sa vycitiek svedomia, ale hovorim si, ze to ak to mam spravit, tak radsej teraz, ako po svadbe. Vdaka za akukolvek radu!

nadka

este dodam ked si tho spravil raz budes tho robit stale ,,lebo sa ti ho zapaci ,,pichat vzdy thu istu hajzel! sak sa pre boha zamysli uz len nad tou otazkou ,,chystam sa podviest dlhorocnu priatelku je tho normalne ?! fuj rigam z teba ,,z celeho srdca ti prajem nech ti tho niejaka zernska ukaze co je to ponizenie a bolest ! a bude si rozpravat ved on sa tho nedozvie hnusne a zakerne za tvojim chrbtom ,,inak ,,a ze ju milujes chlapec !! tho len sam seba tym presviedcas niekto ako ty miluje kokotom nie srdcom

sedmikraska

michal 24 radit ti nebudem- zbytocnost, ale chcem sa stebou vsadit: ak ju podvedies uz sa nevezmete, navrhni o co sa vsadime :)

nemam slov

mily michal 24. tak rob co chces ved je to tvoja sukromna vec,ja by taketo veci neriesila so celym slovenskom a nechala by s to pre seba abo by sa s naj kamaratom o tom podabatovala.a este nieco to som sa mu ja sama priznala sam by nato ani dodnes nebol prisiel. vela stastia.Ja som to svoje nasla.

evik18

Si riadny hajzel ak by si to vedel spravit osobe, o ktorej hovoris ze ju milujes!!potom sa da pochybovat o tom ci ju milujes...ja by som takym ako ty, ani to tu nenapisem radsej...ty si neuvedomujes ako by si jej tym ublizil,ze nie?kokos..normalne nechapem kde na toto vase pohlavie moze aj prist!!!!!

moniqa87

ti, co podvadzaju, nikdy nepochopia, ze moze existovat aj vztah bez nevery, tazko im to vysvetlite...
a ti co takyto vztah naozaj ziju, si to tu precitaju, pokrutia hlavou a radsej snad nehasia to co ich nepali...
tak vy tzv "moralisti" (aj ja k vam patrim) kaslite na to, ked to chce urobit, urobi to, ked si chce doj...t zivot, nechajte ho, vy ste mu uz poradili, vy ste ho vystrihali a on si musi byt vedomi toho co robi, luto mi je iba jeho priatelky, ale s tym nic nenarobime, taki ludia existovali, existuju a aj existovat budu a my si dalej zime v spokojnych vztahoch a nenechajme si kazit naladu...
bye

nada

ja byt nou zabijem ta asi alebo skor sa a otoci a serem na tea skor by ma sralo s akym primitivom som chodila,,skusam vsetko absolutne mozne aj nemozne ale rozmyslat nad tym ci podviest svoju zesku ked.. ju lubis hey ???! a si s nou stastny hey ??? a klape vam tho hey ??? normalneho tho ani nwnapadne cez taky vstah ,,ja len prectav si ze ona bud skusat tak isto ,,pohode ? isto jak zau by si j roztrhol nie ? abo bol spokojny a skusil aj ty ne ? sa s nou porozpravaj o thom bude si mysliet ze si cvok mozno a mozno bude za abo dajte 3 abo 4 vzdy lepsie jak ju podviest ,,ci budes abo nebudes mat vycitky je u riti aj muky praem takym ako ty ale chuda dievca