Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?

Príspevok v téme: Chystam sa podvieztdlhorocnu frajerku. Je to normalne?
michal 24

Ahojte! Potrebujem poradit. Mam dlhorocny (6 rocny vztah) s partnerkou. Milujem ju, som s nou stastny a chcem si ju aj vziat za zenu. Dokonca aj v posteli nam to celkom klape. Problem je v tom, ze by som este pred svadbou chcel "skusit" aj inu zenu. V celom zivote som spal iba so sucasnou priatelkou a naozaj by som rad vyskusal aj nieco ine... Je to normalne? Bojim sa vycitiek svedomia, ale hovorim si, ze to ak to mam spravit, tak radsej teraz, ako po svadbe. Vdaka za akukolvek radu!

jaja

michal- neprišiel mi na to nikto, sama som im to povedala, nebola som s tými mužmi šťastná, ani skutočne zaľúbená.podla mna je to o tom... tak ty ju asi neľúbiš ako si myslíš... ale aj tak trvám na tom, že podvod je začiatok konca... darmo chceš ospravedlniť svoje myšlienky a možno aj budúce konanie.

jaja

ja nemoralizujem, len sa ti snažím vysvetliť, že teraz mám 1,5 ročný vzťah s mužom,kt. ľúbim, plánujem si budúcnosť a som verná!!!

werka

jaja...vidis, priznavas, aj ty si taka bola, aj ty si to chcela vyskusat,aj si vyskusala. A nebola si v tom obdobi spokojna a stastna??? Teraz si pravdepodobne nasla niekoho koho velmi lubis a budes mu verna, aj ja takeho muza raz najdem, no zatial nehladam.

michal 24

to nemam slov: Tak ty si uplne typicka predstavitelka tohto fora... Ides najprv moralizovat, ale v podstate si spravila to iste, na co sa chystam ja. Jedinym tvojim prehreskom bolo, ze ti na to prisiel. A tie primitivne reci o samovrazde. Ja mam naozaj dojem, ze toto forum zdruzuje najmä ludske trosky, adeptov na samovrazdu a potom zarytych krestanov, ktori sa snazia skrze boziu lasku pomahat a pomahat a pomahat a vacsinou narobia viacej skody ako osohu...
Najma werke velmi pekne dakujem. Ale vlastne aj vam ostatnym - do istej miery ste mi otvorili oci

jaja

čo som mala 1 vážny vzťah, tak som ho podvádzala lebo som bola nevybúrená, a potom aj dalších lebo som ich až tak neľúbila, teraz viem, že to do vzťahu nepatrí...

jaja

werka ved píšem že každý ma vlastný názor, s kt. musí žiť...ja ti ten tvoj neberiem, skôr to dokážem pochopiť, tiež som dakedy bola sviňa:-(

nemam slov

pre michala 24:si ty v poriadku??? Mas dlhorocny vztah, si stastny a chces ju vziat za zenu. Chces s nou ist cestou buducnosti, mat a budovat s nou buducnost a rodinu!!! A to vsetko chces iba kvoli tomu stratit a riskovat??? Mas to co nie kazdy moze mat, je to krasne a mal by si byt spokojni. Jedno si pamätaj, ja nehovorim blbosti ale z vlastnych skusenosti. Ja som chcela to iste a aj som to urobila. A vies jak to dopadlo? Stratila jeho, moju buducnost a sny s nim, stratila som jeho doveru a lasku proste stratila som vsetko. Dodnes mam vycitky svedomia a nie raz som si kvoli tomu chcela zivot vziat. Teraz som sama a nemam nic. Posluchni ma a nerob to. Bud verni a stoj pri nej na veky... :) Vela stastia!

nemam slov

pre michala 24:si ty v poriadku??? Mas dlhorocny vztah, si stastny a chces ju vziat za zenu. Chces s nou ist cestou buducnosti, mat a budovat s nou buducnost a rodinu!!! A to vsetko chces iba kvoli tomu stratit a riskovat??? Mas to co nie kazdy moue mat, je to krasne a mal by si byt spokojmi. Jedno si pamätaj, ja nehovorim blbosti ale z vlastnych skusenosti. Ja som chcela to iste a aj som to urobila. A vies jak to dopadlo? Stratila jeho, moju buducnost s sny s nim, stratila som jeho doveru a lasku proste stratila som vsetko. Dodnes mam vycitky svedomia a nie raz som si kvoli tomu chcela zivot vziat. Teraz som sama a nemam nic. POsluchni ma a nerob to. Bud verni a stoj pri na veky... :) Vela stastia!