Zahnuty penis

kekso

KAAPO, je mi to luto, ze mas az taky problem s tvojou muznostou..ked sa tak zamyslam, to musis mat tazke aj pri moceni, aby si sa neocural..takze sup, sup k urologovi

radana

Urolog ho posle na chirurgiu.Ani to si si neprecital poriadne.A preco ho tam vlastne posle urolog a nie kozny?POROZMYSLAJ PORIADNE.

kaapo

KEKSO:keď budeš mať vocas zahnutý smerom dole ku svojej riti,tak to je neškodná chybička?Tak si ho tam pchaj sám.A potom ťa chcem vidieť,či to pre teba nebude žiadny zdravotný problém.

kekso

radana, to ze je v nadpise problem, je bohuzial len subiektivne hodnotenie autora..
..a co sa tyka nasho problemu, tak urolog ho posle na plastiku, alebo ku drevorubacom :D..neodpustil som si to, sorry :))

radana

Pre vysvetlenie kekso-urolog tam radi,lebo je to urologicky problem.Co by si tam chcel mat rady od zubara,alebo ocneho,alebo interneho???A ked si tu stranku pozorne precitas,zistis,ze sa tam mozes na tych urcitych lekarov nakontaktovat-v tomto pripade na urologa a dohodnes si termin a UROLOG ta prijme.

radana

Kekso,ty sa stale len vyhovaras.Vies ze tu trepes somariny a aj tak si ich budes obhajovat.Podla teba to nie je zdravotny problem?podla mna je a velky!!!!Citaj poriadne.

kekso

radana, cital som, ale ako som pozeral, tak pozeral, nebolo tam nic o tom, ze by to bol vazny problem..nechapes, ze je to len esteticky problem, ako ked je jeden prsnik nizsie a druhy vyssie..dufam, ze tento problem s prsiami, ak ho chces riesit chirurgicky neriesi gynekolog..:D
..a propo, precitaj si mudru radu DR.JAJBOLI..pobavis sa..