Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zahnuty penis

kaapo

KEKSO:keď budeš mať vocas zahnutý smerom dole ku svojej riti,tak to je neškodná chybička?Tak si ho tam pchaj sám.A potom ťa chcem vidieť,či to pre teba nebude žiadny zdravotný problém.

kekso

radana, to ze je v nadpise problem, je bohuzial len subiektivne hodnotenie autora..
..a co sa tyka nasho problemu, tak urolog ho posle na plastiku, alebo ku drevorubacom :D..neodpustil som si to, sorry :))

radana

Pre vysvetlenie kekso-urolog tam radi,lebo je to urologicky problem.Co by si tam chcel mat rady od zubara,alebo ocneho,alebo interneho???A ked si tu stranku pozorne precitas,zistis,ze sa tam mozes na tych urcitych lekarov nakontaktovat-v tomto pripade na urologa a dohodnes si termin a UROLOG ta prijme.

radana

Kekso,ty sa stale len vyhovaras.Vies ze tu trepes somariny a aj tak si ich budes obhajovat.Podla teba to nie je zdravotny problem?podla mna je a velky!!!!Citaj poriadne.

kekso

radana, cital som, ale ako som pozeral, tak pozeral, nebolo tam nic o tom, ze by to bol vazny problem..nechapes, ze je to len esteticky problem, ako ked je jeden prsnik nizsie a druhy vyssie..dufam, ze tento problem s prsiami, ak ho chces riesit chirurgicky neriesi gynekolog..:D
..a propo, precitaj si mudru radu DR.JAJBOLI..pobavis sa..

radana

kekso,co s tym ma plasticky chirurg?Precitaj si napr. urologicku poradnu,PRISPEVOK ZAKRIVENIE PENISU co radi UROLOG!!!!!!!! vid www.primar.sk je tam toho omnoho omnoho viac,tak si to prejdi ty MUDRY JANKO :)))

kekso

radana, to by som chcel vediet, ako naprava krivulu urolog :D..co myslis, co tak plasticky chirurg..preco maju ludia ako ty urobit z komara somara a z drobnej absolutne neskodnej chybicky smrtelnu chorobu???

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zahnuty penis - Fórum - ZDRAVIE.sk