Chudacik-ubil ho na smrt...

jaja

som milovníčka zvierat a hlavne psov- to väzenie by som mu dopriala+nejaké liečenie na psychiatrii. ten človek nemá srdce!!!:-(((

cat

sedlak, citi sa menejcenny, tak sa vybija na bezbrannych. pred tyzdnom mi zomrel pes na rakovinu... potom co si zasluzia ti, ktori tie zvierata usmrtia ...

keituskaaaa

Prave preto by sa mali zvysit tresty,takyto ludia by nemali ani chodit medzi nas,kedykolvek in moze prdnut v bedni a mozu zautocit aj na cloveka,nielen na zvieratko :o(

zuzanas

Ja by som chcela vedieť ako sa takýto človek správa k rodine, k priateľom k frajerke. Lebo kto toto dokáže je totálne bezcitný človek, podla mňa. A ako sa hovorí oko za oko zub za zub. Pomaly by som mu dolámala kosti a potom by som ho dorazila sviňu jednu. A ešte by som to natočila a dala na výstrahu všetkým ktorý nad takýmto niečim rozmýšľajú.

kikina

mrkva no nebolo to pred mesiacom to steniatko, ale je tomu uz dlhsie, ale bol to brutus myslela som, ze pojdem za nimi a priviazem ich ja k autu, alebo ku kamionu nech ich potahaju, chudatko sak ked ho ukazovali, tak to plakal aj clovek, ktory psov nemusi, cigani smradlavci fuj na nich, a chlapci co sa smiali no oni nemaju mozog ale lopticku, alebo bobek :D som rada, ze sa takto nikto nerozpraval vedla mna nerucila by som za slova, a co sa tyka toho nem.ovciaka ked som to videla v TV som si povedala uz nikdy nepozeram tel.noviny normalne som 2 hodiny revala ako mala az priatel ma musel utesovat....takze mrkva mas pitbula? ja mozem poskytnut par ich tu mam v okoli aj stafordov....

mirka ff

aj ja som si asi 3mesiace dozadu vypocula rozhovor dvoch pubertakov v buse ze divaj jak "ujebali toho psa"to jeden druhemu pustal video na mobile a to sa doslova z chuti rehnili.a mne zostalo pomaly zle ked som to len pocula.

mrkva

takych koko.ov len obesit za gule ! Myslim, ze rok v base mu nepomoze .. ja by som mu naparila aspon 3 roky a taku mastnu pokutu, ze by ju splacal cely zivot !! Inak asi pred mesiacom davali na JOJke podobny pripad tyrania psika - steniatka. Cigani priviazali uplne male steniatko k autu a tahali ho .. malo uplne zodratu kozu a bolo mu vidno rebierka.. nakoniec zahynul, hoci sa ho pokusali ludia, co ho nasli zachranit. Takym ludom by som dopriala to iste zazit na vlastnej kozi ! Bitku kovovou tycou a vlacenie za autom po asfalte

keituskaaaa

takze predsa je to tak..3 mesiace podmienka..HANBA im spinam...zato zverejnili jeho adresu aj meno a telefon Dufam ze si ho niekto pekne poda roksorom tak ako on Inak v Cechach vzniklo nieco taketo www.lovcibestii.org Ked spravodlivost je v nedohladne treba ju vziat do vlastnych ruk...

kikina

neviem ci je to ten isty prispevok nemam na to odvahu pozriet si to, ale videla som ako jeden .......no retardovany idiot zabil 5 buchnutiami nemec.ovciaka, ktory nebol jeho a dostal len 3 mesiace, je to prvy trest co vobec niekto dostal na SR za taku ohavnost ja mu zelam dozivotie a popri tom aj par zakusnuti od psa...debil nech si to precita ked to vobec vie, a nech si dava pozor na ludi, lebo keby zverejnili jeho ksicht tak chudak nedozije do rana.....Ja by som prva na neho poslala pitbula...