blond...ako nato??

Príspevok v téme: blond...ako nato??
cica

ahojki..mam hnede vlasy a chcela by som skusat blond..skusal to uz niekto?z tmavo hnedych na blond?nebude to vyzerat cudne?da sa tak ze blond farba mi chyti tak do svetlo hneda a hned dalsia na nu uz blond?poprosim vase skusenosti :) dakujeeem aaa este..niektorym ide aj tmava aj blond.napr angelina jolie;))

bŕŕŕŕŕŕŕ

NO JA SOM MALA úPLNE TMAVOBORDOVO-FIALOVé. KADERNICKA MI ICH NAJPRV"OPRALA" TEDA ASI ODFARBILA, ONI TO TAK VOLAJú, POTOM MI DALA MEDENú A DO TOHO MELíR, TAKZE SOM TERAZ TAKA RYšAVOBLONDAVA A POTOM MI BUDE POSTUPNE PRAT ZASE A PRIDAVAT MELIR. NECAKAJ NEJAKE ZAZRAKY, LEBO NIEKOMU CHYTA DO RYSAVA. MUSI TO BYT FAKT DOBRY KADERNIK, CO TO DOKAZE.

coleet

ahoj, no ja som mala taktiez hnede, najprv som sla na blond melir potom zas a zas a tet uz ich mam celkom svetle aleja som to dost olutovala kedze moje zdrave vlasy sa od tej celej procedury dost vysusili a ja ich mam aj dost dle takmer po pas , a to som chodlia do najlepsieho salona v meste kde pouzivaju tie najlepsie loreal pripravky no ale ja sa asi vratim svojej povodnej farbe vlasov, hneda je hneda a je najkrajsia...

efe

Najlepšie ak si to dáš spraviť u kaderníčky odtieň po odtieni. Kolegyňa tak išla na blond. Celý čas mala vlasy krásne a lesklé a farby prirodzené. Fakt šikovná kaderníčka