Vysoky tlak

Príspevok v téme: Vysoky tlak
sasanka

Ahojte, mam starosti, priatel ma 26rokov a dost vysoky tlak..Skusali sme par volnodostupnych veci ale akosi to nezabera..Mam z toho nervy ze sa mu nieco stane..Viete poradit co na vysoky tlak a hlavne ako upravit svoju stravu?Bola by som moc rada ak by sa ozval aj niekto kto ma vysoky tlak v mladom veku ako sa stravuje ako k tomu pristupuje a tak..Dakujem moc kazdemu..

sasanka

No nepotesil si ma..Ale trochu som s tym ratala, ze to nie je nic moc..Ale zase ked clovek ma clovek problemy a volne pripravky nezaberaju (uzival kolafit), skusa aj na predpis..A kazdy liek ma neziaduce ucinky..Vsak ho uz len doberie, a utrum.Uz si ho neda predpisat..to bolo len take jednorazove nasadenie toho lieku.No a moja otazka bola, ci pritomto lieku moze uzivat Šišiak a veci podobne?

RNG

sasanka,Artrodar, nie je Bozi dar ale chemikalia diacerein, ktora sice tlmi bolest a ciastocne spomaluje (niekedy)nicenie klbov ale za znacnu cenu(zaludok, creva pecen...)
www.arthritis.ca
......
Prirodne materialy=polotovary na klby prispievaju k REGENERACII klbov, tj hrubnutiu okostice, zosilnovaniu puzdier a vytvaraniu klboveho mazu. To zaroven odstranuje po case zapaly a bolesti zo zapalov. K nim patri zelatina, huspenina, do makka uvarene gliky a izolaty z nich, ako glukosamin, MSM, chondroitin, rozne enzymi(bromelain, papain, serrapeptaza, ktore su zaroven protizapalove a odstranujuce zamorenie, tiez dumbier a vitamin C), na maz je CMO, hyaluronicka kyselina alebo 2 avokada tyzdenne.

Jankalienka

Mam klientov s vysokym krvnym tlakom a uzivaju bio potravinovy doplnok In Cardio,je dostupny cez dealerov a internet.Mame pozitivne vysledky.

sasanka

No bral najprv doplnky iba..ale moc mu nezaberali..on ma dost namahavu pracu na klby..tak bol u doktora a ten mu predpisal liek..netvrdim ze ma vyslovene skodlivy vplyv na pecen a oblicky..ale tolko neziaducich ucinkov co tam bolo..a ma to trojmesacnu kuru a okrem toho bolo odporucane v navode aby po vyuzivani lieky absolvoval testy na pecen a oblicky..takze prepokladam ze ten liek nebude anjelsky nektar co sa zataze orgaznizmu tyka..Ale ak vies poradit aj nejake prirodne pripravky, budem rada..proste nieco na posilnovanie chrupavky.. Inak ten jeho liek sa vola artrodar..

RNG

naco vlastne berie lieky na klby, ktore su skodlive na pecen alebo oblicky?.
Ved je dost velmi ucinnych potravinovych doplnkov na to.

RNG

sasanka, neviem o ktore lieky na klby sa jedna, takze ti neviem povedat, ci sa to nepobije.Ale je to velmi nepravdepodobne.