myslite ze mi hrozi anorexia?

cate moss

Pocuj, som maximalne vyrovnana s tym ze vyzeram ako slonica skrizena s hrochom, ved muzom sa to paci. Ked si lahnem do postele, neviem kde koncim a kde zacinam. Mam uplne "uzasny" zivot.

cate moss

Je tu niekto s podobnym probemom? Please, neignorujte ma. Nemam ziadne kamaratky, nikoho s kym by som sa porozpravala :-(

misulka

Ahoj Evka.Urcite musis byt velmi chuda ale anorexiu nemusis mat zalezi na tom co jedavas.Moja kamaratka pri 170cm vazi 45kg a jedava normalne mozno aj za dvoch.Zas ked zje niekto kusok kolaca ma hned o kilo viac.Zalezi najma na genetike.Napis ze co za den zjes.papa

cate moss

Ja mam tiez ppp. Mam 172 cm a 109kg. Mam 29 rokov, som panna a v zivote som sa nebozkavala. Mama je taka ista, zijeme spolu. Kupujeme si sirupy, bravcove, pasteky, klobasky, salamy, pudingy... a moja mama to vobec nemieni zmenit, pravdaze ja to vsetko zjem aj spolu s nou :-( Otec nas opustil, lebo vsetky vyplaty sme prejedli. Ja uz asi v zivote neschudnem, ani neviem co je to drzat dietu. Rodicia inklinujte prosim vas k zaujmu o vyzivu a spravny rezim svojho dietatka, inak dopadne ako ja.

jancecka

pre :(
prosím ťa, pošli mi fotku na e-mail a ja ti poviem pravdu. Ale uvažovala si nad tým, čo ak ťa ostatní neklamú? čo ak si normálna ale len ty sa vidíš tlsto. Ak sa ti chce a môžeš, pošli mi e-mailom foto a ja ti poviem, či si pri tele a kde by si mala schudnúť. Nepoznám ťa ani ty mňa tak ti môžem povedať aj krutú pravdu. či ťa to poteší alebo nie to neviem,ale budeš vedieť či si naozaj tlstá aj pre druhých alebo len pre seba
jancecka@azet.sk

:(

mnne urcite nic ako anorexia nehrozi ,to mi je jasne , ja nemozem ale zniest ze neznasam sama seba, neznasam to svoje nechutne tlste telo ,neustale myslim len na to co som zjedla, podla mna je uz vela ked si dam mrkvu, a ta myslienka ze uz sa mit o odzrkadli na mojom velkom zadku, stale sa obmedzujem , sladke nejem skoro vobec najcastjesie jedavam zeleninu a musli,a neznasam sa za to ze vobec jem , ja som tlsta ja nemam pravo jest . aj ked mi kazdy hovori ze som uplne normalna a podobne ja viem ze to tak neni , vsetci ma len klamu a to si hvooria kamaradi :( kazdy den sa vazim a modlim aby to bolo moja vaha aspon o deko mensia, vsetci do mna len hustia aby som jedla ze som taka a taka .ale ja viem ze som nechutna a tlsta, neznasam sa