CHCEM ABY POCHOPIL ZE HO NIKDY NEBUDEM MILOVAT!!!!!!

Príspevok v téme: CHCEM ABY POCHOPIL ZE HO NIKDY NEBUDEM MILOVAT!!!!!!
kiaraaa

Mám 22 rokov. Môj priateľ má 29. Veľmi sa milujeme. Je tu ale iný muž, ktorý je do mňa zamilovaný už asi 4 roky. Celé tie 4 roky nemal priateľku, stále ma prenasleduje. Keď chodím do posilovne chodí tiež,ked mu nejaky jeho kamarát povie kde som okamžite tam príde. Býva v rovnakom meste...ktore je male takze sa aj stretavame. Ked som niekde vonku a je opitý robí mi scény. Pred tými 4 rokmi sme spolu chodili von...tak sme randili ale ja som zistila že s ním byť nechcem. Je to veľmi príťažlivý muž...ale proste som ho nedokázala nikdy milovať. Predtým žil normálnym životom..chodil s dievčatami a teraz mám pocit že nerobí nič iné iba ma prenasleduje.Každý deň sa akosi "náhodou" stretávame. Poradte mi prosím čo mu mám povedať? Už som skúšala asi všetko!!! Podobrom, pozlom...nič nepomáha. Keď už sa ukludní a povie že už to robiť nebude..vydrží mu to tak týždeň - dva a je v tom zas. Mám ho v podstate rada ale nechcem aby mi pokazil vzťah s mojim terajším priateľom.

kiaraaa

Nepovažujem to ani za smiešne ani za mile. On je kamaratsky. Všetky moje kamošky ho maju rady. Len je k nim fakt milý. vždy taky bol. A ešte to som zabudla napisať že jedna moja spoluziacka bola do neho zalubena a mysli si že to čo robi je moja chyba lebo ho vraj provokujem. Ako ho provokujem nepovedala.

sahgvahg

takto totiz zacina kazdy nasilnik. uznaj, ze jeho spravanie je viac nez trochu divne, je nenormalny, posadnuty NEBEZPECNY. cudujem sa aj tvojim rodicom a frajerovi, ze s tym nieco nerobia.

kiaraaa

Polícia nepomôže a volať ju ani nechcem.On nieje psychopat.Verim že keby ste ho videli tak by ste to do neho nikdy nepovedali. k ostanym sa chova uplne normalne. Iba jeho kamarati vidia že ku mne inak. Hovorili, že možno to je aj preto, že doteraz dostal každu babu na ktoru prstom ukazal a ja ho nechcem. Odstahovat sa urcite odstahujem ale nie kvoli nemu :)))

sahgvahg

zavolaj policiu, kiara - oznam, ze ta obtazuje. podla mna je to riadny nasilnik, napr to s tym ako si ta odnesie kam chce tak to je iny hard core. ja by som to nepovazovala ani za smiesne, ani za mile, ani za neviemake iba za NEOSPRAVEDLNITELNE.

jancecka

vyskúšaj ho zoznámiť s nejakým dievčaťom, ale ak je vážne psychicky labilný, tak asi to nie je dobrý nápad. Nerozmýšlala si o tom, že by si sa s terajším priateľom presťahovala? Inak aj to nie je dobrý nápad, prečo by si mala utekať. Tak radšej skús tú políciu, aj keď ho máš rada. Neviem ti poradiť, len cítim, že musím niečo napísať. Aké všeliaké problémy existujú na svete.

kiaraaa

Ja som sa dnes fakt skusala ho ignorovat, ale to sa nedalo. Ved ako ho mam ignorovat ked sa postavi predomna a začne sa somnou rozprávať?Myslela som ze to bude lahsie. Na sms neodpisujem, ani na maily ale potom mi pride tak 2x viac sprav ako normalne.

fraisee

no co to za psychopati dnes behaju po svete.. mne sa tiez stalo ze za mnou niekto sliedil, je to hnusny pocit. ale tento to zobral nejak vazne.

kiaraaa

Skúsim to.uvidim čo sa stane.Už mi raz prisahal že to robiť nebude len ked budeme kamaráti. Ale nesplnil to. Tak to spravím ako hovoríš. ignorácia. Tak mu možno aj pomožem.

Deee

s najvascou pravdepodobnostou uz k tebe nikdy celkom normalny vztah nenadobudne...on stale veri a dufa a caka...nesnaz sa mu vysvetlovat, lebo on si to preklada ako tvoj zaujem, len nereaguj na nic...