Nemozem ju mat

Príspevok v téme: Nemozem ju mat
stanley1

pred 8 mesiacmi som sa spoznal s jednym dievcatom, pred 8 mesiacmi som sa do nej zalubil, pred 8 mesiacmi si zacala s mojim dobrym kamaratom.Ja a ona sme velmi dobry kamarati.. Teraz su spolu 8 mesiacov a ja som stale donej zalubeny uz neviem co so sebou .. neviem co mam robit neda sa toho zbavit proste ju lubim. Ten moj kamarat zistil ze sa mi dievca lubi ale ona to nevie, on mi uz hovoril nech si drzim odstup od nej, zakazal mi obijimat sa snou a tak, jej to ani nechcem hovorit lebo by sa zbytocne trapila... Neviem ci mam cakat na tu chvilu kedy sa od seba ti dvaja odtrhnu alebo co. Neviem ci sa vobec od seba odtrhnu tak neviem ci nieje marne cakat. To dievca je uplne ine od nich je velmi mila zlata a dal by som ruku za nu do ohna dokonca som si povedal ze ak budem niekoho mat tak jedine ju .. Povecte, ak by to tii dvaja spolu skoncili, bolo by blbe keby si snou potom zacnem? nemyslim hned ale po mesiaci alebo tak.. alebo co mam robyt ja sa idem zblaznit z toho celeho. Obcas z toho mam depku ze stale ju mam pred sebou a nemozem s tym nic robit len cakat.. nemozem jej to povedat ani nic podobne.. a ked sa ma spita preco mam depku tak si musim vymyslat somariny .. ide ma z toho uz roztrhat =(

stanley1

otom som tiez rozmyslal a problem je v tom ze keby dievca opusti toho chalana koli mne tak sa mozem rovno sam zabit.. zabil by ma nenavidel by ma . by ma aj ukrizoval

cici

ked hovoris ze by ste boli davno spolu,,,tak mozno caka,,,vies ona nema dovod sa rozist,,,a myslim ze k tebe nieco citi a sama nemusi vediet, ze je to laska. tak jej daj dovod, ona si moze mysliet ze ty ju nemas rad a preto je stale s tym druhym s tvojim kamaratom a je s nim moznoze zo zvyku. vies ak sa jej nezdoveris, urobis chybu a ona tak isto. Tak to prosim nedovol, necakaj!!!!papa vela stastia

Deee

Zver sa jej a daj jej moznost na to reagovat. A inak pomoze naozaj len ten odstup, zvlast ak je to niekto komu sa zverujes a vie o tebe tak vela. Takto sa stale trapis jej pritomnostou, rozhovormi a to ti nijako nepomaha, aby si mal chladnu hlavu, musis trosku skusit byt bez nej a spoznavat aj inych ludi

stanley1

ale ak sa jej s tym zverim tak sa budem trapne citit .. vies ona ma chlapca dokonca je to moj kamos a ja jej budem vyznavat lasku to je odomna troska blbe .. a zas odstup od nej si nemozem dovolit lebo to je jediny clovek ktoremu verim , spovedat sa mozem len jej lebo vie chapat a poradit a mame sa hrozne radi .. keby nema toho chalana tak uz je davno somnou .:(

Deee

hmmm ak je to take sialene, ze to uz nemozes vydrzat zver sa jej s tym, ale ak nechces ist touto cestou tak sa od nej "drz dalej", to nemyslim v zlom, ale v tom zmysle, aby ta nebolelo srdiecko, ked si pri nej a nemozes ju mat, skus si zivot bez nej, a cim menej sa vidite, cim viac inych aktivit okrem skoly mas, tym menej sa budes pre to trapit...drzm ti palce