Super recepty

chuťovka

tak babenky tu je recept na burizony v karamele taký chlebík celkovo ja ale aj detisa idú zblázniť:

kryštálový cukor tak 250g
1 cera
1 sladedé salko
1,5 - 2 balíky burizónov ale neochutených

cukor za stáleho miešania rozpustíte a pridáme ceru. Ak sa cera roztopí masu na chvílku odstavíme a vlejeme do nej Salko. Povaríme tak 2-3 min. Odsavíte a postupne miešate a pridávate burizóny. Ja nerobím gulôčky ani nič ale do formy na srnčí chrbát dám alobal a natlačím masu do toho a dám do chladničky a sledujem aby mi to nebrali:-O. Vyskúšajte je to fajne.

vitana

jancecka, ako len chces :)
ale je to super, hlavne s vegetou :)
a to s paprikou mi bude robit moj priatel, ale este neviem kedy :) mozno, ked naprsi a uschne :)

šalátik

jancecka: to s tou paprikou poznám, ale naplním ju syrom a vložím párok a tiež osmažím na oleji z oboch strán je to super papanica a naje sa z toho aj muž a deti síce zjedia len chlieb s párkom:-O a troškou toho syra ale je to fajn papanica ale na noc neodorúčam:-O

vitana

aj ja mam jednu rychlu mnamku :)
Oskrabkane, najkrajane zamiacky povarime, aby boli skoro hotove. Zlejeme, hodime ich na panvicu, trosku osmahneme a nakoniec zalejeme vajickami, ako omeletu. Ochutime, opecieme, vyberieme a ZJEME :)
Bru chut

jancecka

Ešte ma jeden napadol :D

Potrebujeme k tomu:
- vajíčka
- strúhanku
- pečienku
- cibulku

Vajíčka rozmiešame s troškou strúhánky, aby boli také hustejšie a osmažíme takú placku.
Pečienku pripravíme na cibulke, taká klasika.
A už pripravenú pečienku dáme na vajíčka a preložíme napoli, vznikne nám plnená placka, je to výborné s varenými zemiakmi, ozdobenými pažitkou, môžeme na to podrhnúť tvrdý syr. Mňam :)

jancecka

to bude super, píšte sem aj nejaké rýchlovky na večeru alebo keď je veľa práce, také čo zasýtia chlapa :D
ja mám jednu, strašne mu chutí
potrebujeme:
- papriky
- syrečky (luník,karička to je jedno)
- tvrdý syr (eidam,to je jedno,aby sa dal nakrájať na kocky)
- šunku (alebo nejaký salám)

Z luníkov, tvrdého syra nakrájaného na kocočky a šunky alebo salámy nakrájanej na kocočky vymiešame taký maglajs :D a tým naplníme vydlabané papriky až do skoro do prasknutia, aby boli plné a osmáhneme zo všetkých strán na troške oleja :D podávame s chlebom je to veľmi chutné a môže sa pridať čo je práve v chladničke, slaninka, alebo aj s kukuricou som to už skúšala. Je to vďačné a krásne to vonia :D

šalátik

super, pošlem aj ja len ja hladám recept na cestovinový šalát s krabími tyčinkami taký myslím že je s majonézov? Ani neviem jedla som ho v jednej reštike a bol úžasný neviete mi niekto poraddiť?