Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia203

Carie Hajek z Ružinova a budem do konca života ľutovať že som bola u neho na operácii. Ale čo už sprostý sa učia na vlastných chybach a mudry na chybach iných. A ja sprosta som k nemu šla nie raz aj napriek tomu že mi vždy daval najavo ako ho otravujem.

SmallTaylor

Carie
fuuha ja by som sa bála ísť do BB aj keď to mám za rohom.. ešte ťa niečo čaká? ťažko sa ti to hojilo alebo urobil doktor chybu? prepáč, že vyzvedám... ale chcem sa o tom dozvedieť čo najviac

Carie

SmallTaylor: ked len spicku, to mas v pohode, to ti ani s kostou nebude nic robit, za chvilu to mas zahojene. Mne robil najskor Kovac v BB plastiku - tiez spicku a hrbol na nose no a teraz toto. Uz by som v zivote do ziadnej dalsej operacie dobrovolne nesla, toto mi stacilo.

SmallTaylor

Carie
aké všetky úkony máš za sebou?
mne by išlo len o špičku na ostatné by som nemala guráž..ako vidím dosť veľa problémov to nesie
ďakujem za odpoveď :)

Carie

Asdfka: priehradku mi vyrovnaval, aj kost rezal. Opuchnute to stale este mam, myslim, ze to tak skoro neprejde, ale nie je to nejak hrozne.
SmallTaylor: operovat sa da vsetko :) Ceny ti povedat neviem, toto mi hradila poistovna a pred asi 4-mi rokmi som za spicku a odstranenie hrbola platila 20 000 Sk. To viem ze bol vtedy este lacny. Myslim, ze pri spicke komplikacie mat nebudes, vtedy som ani ja ziadne nemala, dokonca ani bolesti, vyhojilo sa to krasne. Teraz je to katasrofa. Ja myslim, ze tento doktor Bartra z Antolskej je dobry. Ale zas robil mi len priehradku, ine skusenosti s nim nemam.

SmallTaylor

Zdravím všetkých, mám 18 rokov onedlho a pre tento zákrok som rozhodnutá už dlhšiu dobu. aké sú ceny? čo všetko sa dá operovať? na koho sa mám obrátiť?
nastanú nejaké komplikácie?

mám problém so špičkou nosa, je dlhšia a nesúmerná..
ďakujem krásne za odpovede

SmallTaylor

Zdravím všetkých, mám 18 rokov onedlho a pre tento zákrok som rozhodnutá už dlhšiu dobu. aké sú ceny? čo všetko sa dá operovať? na koho sa mám obrátiť?
nastanú nejaké komplikácie?

mám problém so špičkou nosa, je dlhšia a nesúmerná..
ďakujem krásne za odpovede

Carie

Tak ja som siesty den po opke, furt s teplotami a z nosa mi vyteka krvavy sajrajt, citim sa stale zle. Tak som dnes bola u lekarky, moj tam nebol tak u inej. Vraj mam hnisavy zapal dutin. Dostala som ATB, do dvoch dni by to malo zabrat. Neviem ci by som do toho isla, keby som vedela co ma caka, asi nie. V noci nemozem spavat, dusim sa, okrem toho si musim pravidelne vymienat tampony v nose aby som nezakrvalila postelne pradlo. Vzdy sa hrozim toho, ked dojde vecer a musim ist spat. Sa uz hrozne tesim na to, ked sa konecne vyliecit a potom druha vec, ked mi vybierie este o tyzden tie veci co mi nechal v nose a ja budem moct normalne dychat a v noci zas normalne spat. To bude raj :)

peter25

Metod na lamanie je dost, videl som ich par, niektore boli riesene dokonca takymi mikrovysekmi na kosti z vonku cez kozu az sa uvolnila kost, vacsinou to riesia z vnutornej strany, uvolnuje sa osteotomom a stlaci do prislusnej sirky. Ja by som svoju opku rad napr. videl. Modriny su zhruba tyzden, urcite pomahaju chladne obklady a ja som bral aj Wobenzym. Nos dokonaly nemam, teda kost mam dokonalu ale chrupavka je trosku menej, napriek tomu je to obrovksky upgrade mojej tvare, vyzeram mladsie, lepsie sa mi dycha, som sebavedomejsi, moj nos zrazu nevyzera ako keby som patril k zidovskej obci, proste fajn. Chyby sa daju hladat na vsetkom...a este jedna vec, treba zabudnut, ze na dotyk ten nos bude niekedy ako predtym, je proste citit, ze tam je vysekavane.