Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Michael86

A len ubližuje ludom on podniká aj v inej sfére je milionár a verí si az sa sam nevidí a potom to takto dopadne

Michael86

Jasné ,ze je Kováč neschopný nepopalil som sa len ja a to som uz pre operaciou vedel ,ze sa popalim tak naco som mu veril ?Lebo som si myslel ze to su malickosti na co sa ludia stazuju no ako vidim na sebe po operacii malickosti to niesu a mali by mu riadne zo štátu zakázat vykonávat taketo operacie lebo to nevie .

Michael86

JJ dal mi tam nejaku vec niečo ja neviem čo ako to opísat tam kde sa vam spaja nos s celom a je tam nos najtenší tak tam dal nieco aby tu priehlbinku zakryl a aj zhrubsil celý nos lebo nespojil bocne kosti poriadne to by ste mali vediet ze sa to spaja tak do striesky no on to tak nespojil a nechal mi aj priehlbinu v strede tak takýmto sposobom to vsetko uhral ako tak no celkový efekt je katastrofálny a ked si pomyslím ,ze rokmi sa ten nos mení a ten implantát moze vyzniet hocijako je mi az zle a peniaze mi ten žebrák nebude chce vratit to je isté

666_martinka

Ahojte,
ja som 4 roky po plastike nosa...
ako sa dostanem ku galerii? musim najprv poslat nejake moje fotky?
dakujem

Carie

Michal, on ti tam dal nejaky implantat? Preco preboha? Mrzi ma, ze si takto dopadol :( Na reopku by som k nemu teda uz nesla, ked je takyto neschopa, aby to po druhej opke nebolo este horsie ako teraz. Skus ziadat aspon vratenie penazi, lebo to jak ti spravil nos, nehnevaj sa ale to je vazne hroza.

Michael86

Aj ja velmi lutujem moje rozhodnutie ,ze som isiel ku Kovacovi stacilo pockat 10dni a mal by som konzultaciu u Dr.Cervena a uz by sme sa tam dohodli na termine opky a verim ,ze by som dopadol ovela lepsie teraz nemam nos vobec o nic lepsi skor je horsi nesumernejsi vseliako hrbolatý s implantatom.Ani neviem co mi to tam dal no pripada mi to ako cast toho hrbolu co mi zle zrezal aj na dotyk je to hrbolate tusim mi tam naozaj dal ten hrbol a uz to zacina byt aj vidiet ako to odpucha .Je to hrozne ,ze kolko si clovek vytrpí zaplatí si este dokonca za to a vysledok sa nedostaví ziadny len sklamanie z ktorého pramení celkový zlý psychický stav a je to na celý zivot

Lucia203

Michael86
ok popýtaj sa čo ti robil s nosom aby si vedel povedať inemu chirurgovi detaily a aby ten druhy vedel do čoho ide. Ale z vlastnej skusenosti ti neradim isť k tomu istemu čo ti nechal tolko chýb na opravu. Viem že k nemu už isť nechceš ale ani ti to neodporučam. Keby šlo iba o male zbrusenie hrbolčeka tak hej, ale pri toklých chybach by som už aj ja išla inam. U mna to dopadlo tak, že ani na 4 x nemam nos v poriadku a velmi lutujem že som neišla na prvu opravu k inemu ale až na piatu opravu idem k inemu.
Aspoň maš štastie že dr Kovač si vola pacientov na kontrolu po mesiaci. Ja som už prisť nemala a poslal ma chirurg bez slova domou s nosom nakrivo spredu aj z profilu. Pri reoperáciach v lokalke mi daval najavo že je to už zadarmo a tak sa aj choval. Reoperácie v lokalke mi spravil v bolestiach neumrtvil mi to poriadne a ešte bol aj arogantny keď som za nim prišla.

Michael86

Ale ja mu uz neverím o to ide Sabrina ty by si sa lahla pod noz niekomu co ta uz raz odflakol ?Teraz by to mal robit zadarmo myslis ze sa v nom prejaví ta ludskost ?Tá sa mala prejavit pri prvej operacii pri reoperacii urcite nebude rad ze to robí zadarmo lenze ja som iný ja sa nenecham takto urazat ja bohu prisahám ze ked bude treba vezmem spravodlivost do vlastných rúk

Michael86

Lucia musim ist neda sa takto zit po tom co mi Kováč porobil s nosom idem k nemu aby mi povedal ze co mi robil s tym nosom preco mam ten implantat medzi celom a nosovou kostou co to ma znamenat preco mi z jednej strany nosa odfaklil skolo polovicu a druhu nechal tak preco ten hrbol atd nechcem byt agresivny ozaj niesom primitiv aj ked sa obcas tak spravam no toto nieje sranda a Kováčovi to riadne poviem nepridem tak ako neviniatko umučené ale razne idem mu povedat ,ze co mi to porobil s nosom