Moje kozmetické NAJ

fanusíík

NINI26 Tu znacku Ghiaccion Poznam ,moja segra roby v taliansku v a chodi na prehliadky Ghiaccion a ma od nej aj lesk na pery aj ked bol drahy !! Je to (podla mojho nazoru) super znacka a mom od nej kabelky sak jedna kebelka stojí 1OOO Eur!!
No a segra mi ich nosi ako na beziacom pase!! Nosi mi aj Pradu,CHANEL,Gucciho ,alebo Dolce&Gabbanu !

Nini26

Poznate taliansku znacku Ghiaccio??
Vyraba oblecenie parfumy a kozmetiku a je super !
Aj ked ma hriesne dryhe kremy je superrrr!
Vyborny krem je Hydra Effect for Skin
je v takom modrom obale !! Je super hydratuje a spevnuje plet !! A mam ju takú mäkku a super vonia ,ako ananas !!
Stoji (podrzte sa !!)12O Eur !!!

Anca4

----STAR0STLIV0ST o PLET:
+čistiace mlieko:GARNIER Clean&Soft(ružové)
+čistiaca voda:GARNIER Clean&Soft (ruzova)
+krém:DIOR Hydraction (modrý obal),Lush Gorgeous (čierny ,krasne vonia !!)
+peeling: Bourjois(orazzovy s pomarancom)

----STAR0STLIV0ST o TELO:
+deodorant:ADIDAS Action3 (ruzovy)
+sprchový gél:ADIDAS(s peelingom),ADIDAS(osviezujúci)ADIDAS(fialový)
+telové mlieko:MOSCHINO HappyFizz,Dove (pre velmi suchú pleť)

----MAKE-UP:
+riasenka: RIMMEL Volume Flash MAX(ta nova je super!)
+lesk na pery: Dior Addict(super),lush (v ruzovom obale),Prada LipBalm(biely)
+rúž:Astor Soft Sensation
+make-up: Bourjois 10hour
+bronzer:Dior
+ocný tien: Dior 5Colors

Vsetky produkty su super a mam ich rada!

cunamica

Ahojte, ja si na "malovačky" až tak nepotrpím, jedine co musim mať je dokonalý make up ktory skryje vsetky "chybicky" na pleti. Vyskusala som ich uz mnoho ale uplná jednotka je pre mna Max factor - miracle touch

kitty cy

-Maskara: Lancome(Hypnotix), Maybelline collosal Volum, Mary Kay Signature
-puder: Mineralny Mary Kay
- make up: Elizabeth Arden
-sampony: kadernicke sady Loreal Kerastene
- tiene, ocne linky: Gosh Extreme Art Eyliner, Waterproof Eye Shadow
- lesky na pery: Borjois
- masky na tvar, nohy, oleje: BodyShop

whee_ee

a ja som to nekupovala len v dm, ale napr.aj v dr.Og a loreal je rozsirena znacka, ved aj sampony elseve napr. skoro vsade maju:)

whee_ee

je to loreal:) take ruzove. je sprej pre kucerave vlasy na zvyraznenie kucier a potom toto mlieko, ktore chrani pred teplom a uhladzuje:)

mia 90

jasne vyskusam, a mohla by si mi presne povedat co to je za znacka?? a da sa to kupit len v dm? leby my nemame dm, len v dalsom meste, a tam sa mi nechce kvoly tomu ist...

whee_ee

madison,nemas zac:)

mia90 no vydrzi to dost dlho, pretoze toho netreba vela a podla mna je to dobre:).. ked das vela, mas ako keby mastne vlasy, takze pozor na to..davam do vlhkych, uterakom osusenych, potom zabalim do iteraka a po case vlasy rozcesem..necham preschnut a oni už ked schnu, tak sa ako keby trochu vyrovnaju, ale samozrejme ze mi ostanu krepovite..ale su kvazi rovne a to mam dost kucery a potom prefenujem a vyzehlim a vyzehlene mi drzia do dalsieho zmytia:)..takze tak..ale kazdemu vyhovuje nieco ine, citala som tu reakcie na fore, ze nevyhovovalo a naopak ze ano-.t.reba vyskusat:)