Chudnutie a menštruácia

Alexis222

Dobrý deň mam menší problém po pôrode som začala chudnúť mensktruaciu som mala pravidelnú ale terás posledné 2 mesiace bola iná taká slabá a terás mi uz mešká 10 dni celkovo som schudla 40kg a terás za posledný mesiac 5 kg a to aj zo stresou myslite si ze to môže byt preto ? Dakujem pekne

Alex1993

Ahojte chcem sa opýtať môže mi meškať menzes ked som za 8 mesiacoch schudla 30 kg ?? Vždy som ho mala a za posledny mesiac som začala cvičiť chudnúť a menzes nikde môže to súvisieť stým ? Cítim že mi majú prísť mám také príznaky ale ešte neprišli vďaka za odpoveď

Daduska13213

ahojte,,, ja som mala odobný problém,, po schudnutí sa mi úplne rozhádzal cyklus (predtým som ho mala presný) ale asi po polroku sa to späť upravilo.. takže nestresovať a ona príde =).. Samozrejme ak to bude už príliš dlho, tak návšteva lekára je určite nutná =)Ale počas chudnutia sa mení celé tele,,, aj hormóny :)

mirušenka20

čítam tu vaše príspevky a mám rovnaký problém už rok nemám menštruáciu, ak nerátam dve vyvolávačky teraz od februára ktoré mi vyvolali asi na dva dni úplne slabé špinenie.... pred dvoma rokmi som schudla 20 kg. vynechala mi na 3 mesiace ale potom prišla sama a chodila.. a potom som schudla ešte asi 5kg za 8 mesiacov a to už mi vynechala úplne... som z toho už zúfalá, môžem sa spýtať na aké injekcie ste to chodili? ďakujem

Helus

elena ano kazdych 17 dni som isla na injekciu,a ked to bol vikend,tak na pohotovost,tam mi pichli,injekciu som mala zo sebou.nasledky ziadne neboli,drzim palce.

elena1234

Helus ,a to si chodila k lekarovi kazdych 17 dni ze dal ti injekciu?
a nasledky si nemala ziadne?
dakujem ti velmi si ma ukludnila,,,:)

Helus

elena to je hormonalna porucha,aj ja som tym presla pred 19 -20 rokmi.Tiez to bolo po schudnuti,a potom nasledovala hormonalna liecba.kazdych 17 dni 1 injekcia,6 mesiacov.A teraz mam 45 rokov a menzes presne na hodinky.

elena1234

citam vase prispevky a zavidim,...
Aj ja som schudla a menstruaciu nemam presne rok,,ani vyvolavacky dve mi nezabrali....
Neviem co dalej,,......schudla som 15 kil,za 5 mesiacov,nie som podvyzivena ani nic podobne,dokonca mam 4 kila naspat stravujem sa normalne,,,...a nic,...stale