Panadol Femina - skusenosti

Wiwi1019

baby, podľa vás ked som si dala 2 tabletky panadolu a asi nato o 2 hodiny som si dala dva štamperlíky hrušky je to problém ?

ddana

ten liek už nikdy v živote. Užila som ho na pracovnej ceste, a nevládala som po ňom chodiť. Odrovnal mi už aj tak poškodené svaly.

Laurina22

Na krce a stahy hladkeho svalstva Vam pomoze napriklad espumisam.Vy potrebujete uvolnit krce-lebo tie sposobuju bolest...

Cize si pytajte volnopredajne spazmalitika

Nie analgetika

lucinka1208

panadol je liek na mierne bolesti a kŕče, je to napísané aj na krabičke od lieku. Preto nepomáha pri silných menštruačných bolestiach a kŕčoch, vtedy treba siahnúť po niečom viac koncentrovanejšom lieku, t.j. na predpis lekára.

jankaaaaaaaaa

je to obycajne analgetikum proti bolesti.je to taky isty liek ako valetol alebo ibalgin alebo hocijaky iny volnopredajny liek proti bolesti zubov, hlavy, krizov, brucha...

kamuš

ahoj ja sa chcem opytat či panadol femina je hormonálny liek ? a ci pomaha pri bolestivej menštruacii a krčoch poradte mi prosim

dvojbotka

pentiqua 6 ja som pisala..mam pupalkovy olej v kapsuliach a od RNG yam a zabera mi to skvelo...treba vyskusat...mozno aj tebe pomoze :)
zacnem si to davat vzdy ked citim prve PMS.

petiqua6

a nepopznate este nieco "zdravsie" ako sama chemia, same lieky?? nieco co vam zabera a nieje to az take chemicke. diki