Uľaviť si? neuľaviť

Príspevok v téme: Uľaviť si? neuľaviť
muneca_brava

ahojte
mozem poprosti vase nazory, nie hanenia,len nazory :(

moj frajir, ma problemy s naduvanim, dakedy sa pri mne drzal a vobec si neulavil,hanbil sa,
ale dnes - si prdne aj ked spolu jeme :(
alebo ked sexujeme :(
uz som to nevydrzala a povedala som mu,ze je to drze, hnusne, nechutne..

on sa ospravedlnuje, ze on za to nemoze, ale ze ked si neulavi, tak ho boli strasne brucho a ma pocit,ze ho roztrhne..

ale ja, keby sa mi chcelo akokolvek - prdnut si- pri sexe,ani pri jedle to neurobim..

on ma ete nepocul ulavit si..

mam pocit,ze sme z inych svetov.. :(

mozete len napisat,ci:
1.si ulavujete pri jedle s milovanou osobou???

2.si ulavujete pri sexe s milovanou osobou???

lebo neviem,ci je to normalne, ale iba mne sa to zda hnusne a drze,
alebo je to vazne hnusne a drze/ako prasce v chlieve..a moj frajir sa nevie slusne spravat..

nekritizujte prosim,len poradte..

rcdp

cimbala, ak si prdnes v sukromi, pohoda. Ale pred partnerkou a dokonca pocas sexu? Ako sorry, ved by mi hned klesol, keby sa to stalo. Pre mna sex nie je smradlava mrdacka...ani pre moju zenu.
Boze, som vdacny, ze mam doma nieco uplne odlisne od bibisy.

rcdp

Bibisu by som teda stretnut nechcel, ved by som sa dogrcal. Je to smradlava cvarga. Ale aj muzi byvaju prdiaci nevychovanci, tak takeho si asi nasla. V ich byte to teda musi mat aromu...

User_37597

a kto povedal ze to robim pri jedle?jasne uplne sa nahnem nad tanier a presne to neho to zamierim :D
a co sa tyka toho sexu ano ked to neni az take vasnive tak mu to oznamim a smejem sa :D a predpokladam ze ty a tvoja zena mate "v jednom kuse" vasnivy sex tak preto sa to asi tebe nestane :)

inak CIMBALA nadhera :D

cimbala

ahoj moj nazor je taky ze od jedla sa da odist ak ma problem ze prdi naozaj casto moze to byt zdravotny problem nie len strava a to sa tyka aj sexu ak ujde obcas stalo sa to aj mne lebo ved nebudem prestavat vo finisi...:-)ale obratilo sa to na srandu.preto ak ta ma rad pojde k lekarovi a samozrejme hrniec fazulovice pred nocou stravenou s tebou nie je dobre riesenie...puritanom odkazujem ze tak ako zadrziavat kychnutie nie je dobre zadrziavat ani prd takze do roztrhania priatelia.dufam ze ste vsetci tak citlivi aj k cisteniu zubov strihaniu nechtov manikure pedikure lebo ja sa o vsetky tieto casti mojho tela staram a pritom si aj prdnem...:-) pekny den vsetkym...

Bibi1983

:)) tak toto tu je celkom vtipne. Odpovede na obidve otazky su NIE!
je to nechutne v takychto situaciach, a robia to len ludia, ktorych dostatocne nevychovali.FUJ. A este k tomu zeny, ste tu fakt nechutne

rcdp

No prepac, prdiet pri jedle s partnerom, pri sexe s nim a hocikedy v jeho pritomnosti-to chces ako inac nazvat?
(Ale blahoslaveni chudobni duchom...)

User_37597

ja odpadavam :D a bud taky zlaty a povec ze mi prosim cim som si zasluzila to ze som podla teba nevychovana? velmi ma to zaujma :)

rcdp

bibisa, moja zena sa v zadku nespara, aspon nie predo mnou (ak to robi v sukromi, je to jej vec). Ona ma na rozdiel od teba vychovanie. Nastastie...

jahodka123

No sorry, ale toto je moc. Mna tiež tolkokrát bolí brucho, že mám pocit, že explodujem, ale nikdy to nedám pred nikým von... A pri jedle ani ked som sama, ani s niekym a pri sexe už vobec. Keby chcel, tak môže isť bokom. Na záchod, alebo niečo.. Skrátka už to má na háku alebo neviem. A keď tak mu kúp niečo na nadúvanie. Espumizan, či jak sa to volá..