Testy pre ucebnicu New Headway?

moniqa87

ok, priznavam, pre kazdeho je tazsie nieco ine, pre mna je anglina malina, tak isto nemcina ale francuzstina to je hnus... mala som sprostu profku a pritom by som povedala, ze co sa tyka obtiaznosti gramatiky, je to prirovnatelne k nemcine, takze to zalezi od vyucujuceho, ale ak si dobre precvicis cvicenia v kazdej kapitole knihy headway tak budes na test urcite dobre pripravena... horsie by to bolo s knihou opportunities, ta je fakt narocnejsia...
drzim palec

debie18

Ahoj jasminela..uplne s tebou suhlasim..neviem ci francuzstina je tahsia alebo lahsia..ale proste anglina mi neide.. a este aj taku profku mame co nam to neviem vysvetlit :( Keby som mala test tak to urcite neopisem,naucim sa to..nie nabiflim,ale naucim,tiez chodim na doucko z angliny a necham si to vysvetlit,ale potrebujem vediet ze co :(

jasminela

Pre gogola. Ja angličtinu učím aj doučujem. Pre každého je ľahké niečo iné. Francúzština je určite ťažšia. Niekto sa na test proste učí z knihy ako ty...a iný si ho hľadá na nete. Ja nikdy nedávam testy čo sú v knihe v zadu. Je jej vec či tú angličtinu bude fakt vedieť alebo ju opíše. Keď to nevadí jej profesorke...Ale nikdy nehovor že niečo je na učenie primitívne...sú žiaci ktorí sa fakt snažia a aj tak sa ten jazyk proste nenaučia!!! Viem o čom hovorím.

debie18

ahoj palmaaaa :) hmm zlta kniha?to bude asi predosle vydanie,tie testy ktore ja zhanam patria k takej modrej knihe :)ale dakujem aj tak :P

debie18

tak pre niekoho lahka pre niekoho tazka..hovorim ze anglinu sa ucim iba druhy rok a nemam zaklady cize pre mna tazka..a pre teba je francuzstina tahsia? :D..moja franinu sa ucim osem rokov dokonca som mala moznost si ju vyskusat aj v praxi v parizi,takze pre mna je evidentne lahka..ale pre teba asi nie..boze nevies taky lahky jazyk?..vidis to je to iste ako u mna z anglinou,takze nabuduce sa zdrz hlupych komentarov a ked nemas co mudre napisat tak radsej nepis,pekny den..

gogola

:D...uaau...
tak zjavne debilna si ked sa nevies naucit na nejaky hlupy test este k tomu z tak lahkej ucebnice...ty sa asi francuzstinu neucis ze?...lebo ak by si sa ucila zistila by si ze na svete su tisic krat zlozitejsie veci ako nejaka zaostalecka ucebnica..

debie18

tak jediny debilna a primitivna si tu ty..pytal sa ta dakto na nazor..nie..tak do buducnosti sa nauc ze ked sa ta nikto nepyta ze mas drzat usta...cau..