Nebaví ma už sex s manželom

[zruseny12]

Ahoj kekso...aj ja mam taky pocit,ako bolo na chalupe/len ci mozeme sa o tom tak verejne bavit,aby ta zasa nenapadol niekto:0((((.........../ako si travil predlzene volno/....?

kekso

ahoj sexus a mariaa..
..sexus, mne to pripada moc majetnicky vztah tvojho manzela k tebe..sice kazdy je trocku majetnicky, ale to podla toho, co som cital, tak naraba s tebou ako s vecou..a to uz nema moc spolocne s laskou..

sob

Tak mě nebaví sex ni s mnželem,ni s mílencem(potencionálním), ani se sebou samou.Užívám Tmoxifen,který potlačuje ženské hormony. Po dvou letech mi sice nenarostl knír,zato libido pod úrovní mrazu.

sexuš

jasne mariaa - som musela odbehnúť ani som nestihla odpísať:-( ale tak ti prajem pekný víkend dúfam, že slnečný a pohodový ahojky

[zruseny12]

nie ziadna jazda,ja som chcela ist dnes k rodicom ,alebo ku kamoske...uz sa tam tak dlho chystam...a stale to nevyjde...ja take jazdy nemavam,len obcas idem za kamoskou na pizzu a dame si pivo,a deti nechame spolu...

sexuš

hm aj ja by som spala, ale hádam to doženieme niekedy:-O očkovanie a potom babská jazda niekam na kávu, alebo do mesta? :-O