otáázočka ohľadom pLeTiiii ... pííšTeeee :)))

Príspevok v téme: otáázočka ohľadom pLeTiiii ... pííšTeeee :)))
lolitkoooo

som chlapec a mám 17 rokov :D ... Chcem sa opýýTaaaŤ,bol som pri kožnej s pletou a predpisala mi najprv mydlo DoVE sulfotion a nejaku vodičku INDERM ... velmi to nezaberalo len to mydlo zaberalo s tej vodičky sa mi robili take male vyráážky ... potom som šiel po týždni na kontrolu a a predpíísaLaa mi antiibiotiká..dosť draheee...akné sa mi už nerobi a tie flaky pomaly miznuu..len ma tráápi jednaa vec ešte.............................................. .....na čele sa mi spraví cez den podkožná vyráážka niekedy aj 2 alebo 3 ale nikde inde len na čeleee..obmedzil som stravu ..... ale neviem či to nebude chyba v tom že si umývam pleť len ladovodou vodooou aj ked zmýývam mydloo tak len ladováá vodaa .... nemal by som si letnou zmýývať....lebo rano si dam to mydlo DOVE sulfotion na noc to isTééé a ešte puuDeer to povedala kožnáá ... ale cez noc nič nove len stare miznee..ale cez den ked si rano umyjem len tým mydlom tak cez den tie podkožné sa mi spravia tak može to byť tou ladovoud vodoou???? poradteeeeeeeeee ... skusim sa asi letnou alebo teplou alebo akou by sa maloooo?????????????????????????????pííšete pprosíím :))))))))

debii

jasne to hovor vies komu...hlavne ze stale o tom istom tu omielas..mas rovnakly vek stale tu nieco tocis o tej studenej vode...sklapni konecne a chod ku koznej lebo tu akurat otravujes ludi...

debiii

ty kks..lolitko ci co to mas za trafene meno...uz sa uvedom ..stale o tom istom tocis nevies sa uvedomit ci co?..
a ked uz chces tak velmi nadavat nauc sa slova sklonovat dement...

jajka

nejedz ziadnu cokoladu ani sladkosti, a vydrz aspon dva tyzdne, uvidis ten rozdiel
ale musis vydrzat
a tiez ziadne mastne jedla

hmmmmmmmmmmm

lolo nerozculuj sa.si uvedom,ze stale dookola zakladas tie iste temy o tom istom, ludia ti uz x krat poradili.a pises ze sa ti akne nerobi ale cez den sa ti spravi vyrazka na cele, podkozna.to je stale akne.vyskusal si skinoren??je vyborny.teraz je aj novy pripravok duac, je to kombinacia antibiotika a benzoyl peroxidu, len rychlio s liecbou, lebo na leto sa neodporucuje.

dedo_vseved

No vyrAzky sa vytvaraju z mnohych pricin.No najcastejsie je to zo zleho travenia a alergie.Niektori ludia si natieraju tvar vselijakymi moznymi prostriedkami proti akne a prave ze to im skodi,pretoze to obsahuje same parfemy,a alergizujuce latky...

:-)

no moj pekny,ty by si si mal precitat pravidla tohto fora a nie tu tak skaredo nadavat.to ta mama dobre vychovala.kopec ludi ti tu uz radilo,zato ze ty si nechapavy to je tvoj problem.tebe uz len psycholog pomoze.a nenadavaj-zo stresu sa robia vyrazky :-)

[zruseny12]

lolitko,ja sa tiez umyvam ladovou vodou rano...a tie podkozne budu skor z nejakej alergie...ale to nemusi byt s potravin,ked hovotis,ze vynechavas stravu je aj alergia na roztoce atd.tako to tak povedat...mne sa tiez stale urobi jeden podkozny bolavi hrbol..:0((((.....a boli nenormalne...ale,ja som zacala skusat vynechavat stravu a zistila som co mi skodi...aj na kremi mozes byt alergicky...ja napr.pouzivam len z lekarne krem...testovany pre alergikoch...tazko radit...aj kozna len skusa...lebo presne nevie ,co to moze byt a este si aj v puberte...tam posobia hormony, este...ja som niekde citala...ze BAZALKA-vyvar-caj, je dobry z bazalky na zapalenu plet/pouzivat ako pletovu vodu/

lolitkooo

chojte do piči..ked neviete poradit len pičujete načo ste tu .... pičujete do svojej materi ale nie do tých čo tu chcu poradiť ... jebnutý ludiaaaa...omg ..