Nepostaví sa mu - som zúfalá

Príspevok v téme: Nepostaví sa mu - som zúfalá
sofi123

caute mám priateľa 3 mesiace, problém je v tom, že ked sa milujeme, nepostaví sa mu, alebo počas sexu zlyhá. Neviem prečo to je, neviem čo mám robiť, nikdy som taký problém nemala, práve naopak, môj bývalý sa vzrušil už pri prvom bozku. On mi hovorí, že chyba nie je vo mne, ale v nom, že ho veľmi vzrušujem, je to dosť trápne o tom hovoriť, aj prenho, neviem či by bolo dobré, keby sme sa určitý čas nemilovali. Co mám spraviť

krisha

musis sa premoct, nehanbit sa,mozno aj on sa o tom hanbi rozpravat a ked zacnes prva, aj on sa osmely. Skuste najprv nejake produkty z lekarne, bez predpisu, su sice drahsie, ale mozno pomozu. Ak nie, treba ist naozaj k doktorovi.

sofi123

on má 24 rokov mne je to dosť trápne mu povedať aby s tým išiel k doktorovi. Chcela by som, vedieť prečo to je, ale je mu o tom ťažko hovoriť. Ako mám isť nato?

siara

o chvilu vas to prestane bavit...viem o com hovorim, tiez som mala takeho priatela, aj ked sa mu postavil, nebol taky tvrdy ako by mal byt, bolo to o nicom, zacali sme sa kvoli tomu aj hadat, predsa len, kto hovori, ze sex vo vztahu nieje dolezity, klame sam seba. On sa vyhovaral na sedave zamestnanie, vek(mal 30,co je podla mna este celkom mlady clovek), ze uz raz sa liecil s tymto, aj mu to pomohlo, bral nejake lieky a bol o.k, potom ich prestal brat a zacali sa problemy opat. Stale sluboval, ze pojde k doktorovi,ale nikdy nemal cas. Ja som nemohla tak existovat, preto som to ukoncila