Canesten 1 alebo 6 - skusenosti

slniecko

ahoj dvojbotka.tak ak ma tiez nejaky mensi problem tak si kupujem z lekarne kozmetiku z cajovnika australskeho.od itimneho gelu az po lubrikacni.a musim povedat ze uz dlho som nemala problem .

jaja

tantum rosa je skvelý na liečbu kvasiniek, teraz mi gyn. predpísala candibene- tablety (to bude asi dačo podobné ako canesten) a bola som spokojná:-))) asi ten canesten vyskúšam, ked bude treba...

dvojbotka

:D dakujem panika ...uz som sa tam troska teraz hrabala ale je tam toho fakt moc.u man je to divne lebo ja mam taketo zapaly velmi casto a takmer nikdy ma nesvrbia,niekedy ani neviem ci je to infekt alebo normalne,ale teraz to bude zapal...ach jo...hruza :(

panika

www.zdravie.sk

ale je to rozsiahlejsie, nez som myslela, tak odvolavam hrabanie v tejto teme (aj ked urcite najdes aj odpoved pre seba) :)

poliewoocka

Ahoj,
ja som mala skor nejaky zapal,taky svrbivy pocit.Canesten som pouzivala rano a vecer,po umyti a za 4-5 dni mi to uplne zmizlo.

panča

ked to nepreslo po menzes (samocistenie tela), tak s tym asi treba ist radsej k lekarovi. Ale skus si vyhladat na nete pribalovy letak k tantum rosa a uvidis, ci to moze byt alebo nie. Len aby si si ,,neodlozila" priznaky a potom to budes mt u lekara skreslene. ale na druhej strane, ked Ta nic neboli a nic nesvrbi, mozno to nebude nic take hrozne. Skus si popripade vyhladat aj temu : Gyn. vysetrenie, co by ste chceli vediet (alebo tak dajako sa to vola) a prebehni ju..ale je tam toho vela

dvojbotka

len ja uz to mam asi 7 dni...zacalo mi to pred menstruaciou a ta mi len vcera skoncila takze ono to neni uz tak celkom na zaciatku :(