Dá sa vobec zbavit akne?

pacient123

do piči s akne!!!!! namaham sa jak kokot použivam kremy a je to ešte horšie.....aj ked mi to preide tak budem mať nasledky lebo mne s toho ostavaju jazvy...do piči nechapem na jakú piču existuje akne zmizne jeden pupak a ako nahrada pridu 3----

magg

Mám pocit že asi najlepší liek na akné je www.adcc.sk alebo Roaccutane (ktorí tu už bol spomínaný) resp. akýkoľvek liek ktorý obsahuje Izotretinoín, NIEJE určený NA LIEČBU PUBERTáLNEHO AKNÉ ale akné popubertálne t.j akné po cca 15 roku života. mne osobne zatiaľ veľmi pomáha, vzhladom k tomu že to nieje masť ktorá nemá takmer žiadne nežiadúce účinky, Roaccutane alebo CURACNÉ ich má toľko že liek s viac nežiadúcimi účinkami som ešte nevidel, niektoré sú dosť bolestivé až život ohrozujúce, tie moje boli/sú najmä nesmierna bolesť chrpta, svalov a kĺbov, neschopnosť sústrediť sa, suchá koža po celom tele, suché pery, slabé krvácanie z nosa a pod. toto sú však nežiadúce učinky ktoré dovoľujú Curacné používať i nadalej, sú tu i iné ktoré sú nezlúčitelné s užívaním, napr. žltnutie očí (žltačka), a pod. tento liek nesmú užívať tehotné ženy lebo spôsobuje deformácie plodu... ale určite to stojí za to :D

Cristy

po prednaske cert.prirodnych kozmetik som si vybrala svoju znacku, ktora mi pomaha. Nema ziadne konzervanty, PEG, silikony, aluminium, proste nic. Pouzivam dermakozmetiku od nich. Pozrite na www.prirodnekozmetiky.sk su tam certifikovane kozmetiky.

lucka963

ja mam tiez velky problem s akne uz asi 5 rokov , brala som aj HAK pol roka ale musela som vysadit, pomohlo mi to ale iba ciastocne , ja som mala hormony nastastie v poriadku takze neviem co moze byt pricina..vyhybam sa mastnym,slanym,sladkym , pijem 2 litre ciste vody denne + liter zeleneho caju, tvar si umyvam repikovym cajom, jem zinok, vit. A,B,C, pijem psyllium, lokalne pouzivam duac na vecer a rano si davam pytiol a prekryvam makeupom .....nmechapem preco ale celo mam uplne v poriadku pritom sa o nho ani nestaram..najhorsiu mam lavu polovicu aj teraz tam mam asi 4 take tvrde podkozne vyrazky ktore sa asi zapalia :-( vyzeram hrozne uz z toho mavam aj blbe stavy,kedysi mi to bolo jedno teraz si obcas aj poplacem koli tomu uz :-( nemam ani priatela , stale si myslim ze to je tym ze mam akne , no ktovie....nieje tu niekto podobny kto sa takto obmedzuje a stale je to zle a kto ma hlavne lavu polovicu zhorsenu? a nieje tu niekto kto vie co to znamena, vraj sa da podla toho zistit z coho to akne moze byt , ci pokazeny zaludok, pecen , hrube crevo , tenke crevo? ...

mikuš

Čavte,
mne nepomáhalo nič z radov "kvalitných"
pleť. krémov,masiek...

Použite jednoduchú ALPU !!!
A po Alpe sa ani nerobia šupinky ako po Zinkovej masti!
Mne sa po Zinkovej masti tak zosusila tvar ze to neni mozne...
ale po alpe v pohode

pomoc:/

prosím o pomoc...vyrážky tie podkožné už ani nemám,maximalne tak jednu-dve,ale mám také male vyražky pleťovej farby a taku akokeby zničenu pleť po tých podkožných:( nevedeli by ste mi niečo poradiť?ďakujem:)))

AdamKrt

Skus si doplnat viac jod. Japonky maju stravu bohatu na jod a maju peknu plet. Ked sa dlhsie stravuju v Europe, ci Amerike, plet sa im zhorsi, pretoze tam nejedia tolko morskych plodov, ktore obsahuju jod.