puder na plet,poradte

simka111

čo hovorite na puder od Biodermi s ochranou pred slnečným žiarenim..je vhodne ho pouzívať každy den ako bezny puder?????

simka111

Tém ohladom pudrov je strasne vela..a nechce sa mi ich všetky teraz prezerat.. potrebujem poradit:
Rozhodla som sa, že si na leto kupim len korektor a puder aby sa mi plet viac nezapalovala, aby som ju nemala veľmi mastnu... ale potrebujem puder na problematicku a mastnu plet, ktory sa zaroven pleti pekne prisposoby aby som nevyzerala nejako neprirodzene..aby som sa mohla počas dna upravit bez toho aby mi ostali nejake viditelne miesta, teda hlavne suche miesta... DAkujem velmi pekne za kazdu odpoved :D :D

baby45

Dakujem,uz si len musim vybrat lebo tusim tam su nejake tri druhy-zmatnujuci,ten co dodava jas... ja uz ani neviem ale urcite bude na akne dobry ak je mineralny

baby45

Kto mi poradi nejaky dobry puder na mastnu plet???? taky ktory zmatni na dlhsiu dobu ale zaroven pekne splinie s pletou dakujem

lillit

myslim ze tvoja kozna lekarka zaspala dobu. uz davno je zname ze plaet sa nesmie umyvat mydlom, lebo to ju dehydruje a vysusuje! voda je v poriadku ale pridaj k tomu cistiace mileko alebo jemny cistiaci penivy gel. ak mas problemy s pokozkou mozu pramenit prave s nevhodnej alebo ziadnej starostlivosti.skus sadu aloe z firmy oriflame. je tam cistiaci gel ako prvy krok, nasledne sa puziva tonizacna voda a potom denny krem. tato sada sa vyrava uz 40 rokov a je overena v praxi., skutocne pomaha. ak si nemas u koho objednat, mozes ma kontaktovat cez www.prirodnakozmetika.eu