piercing v pupku

Príspevok v téme: piercing v pupku
evuska

chcela by som sa vas opytat ci mi viete poradit najlepsie nejaky odbornik.....V lete-augute som si dala urobit piercing do pupku ale asi tak vo februari som si ho vybrala a chcela som si ho zalozit na dalsi den ale uz mi neslo prepychnut tak som to nechala tak a mi zarastlo...sice dierky este vidno ale uz tam nedam nausnicku.....Lutujem to ze som si to vybrala.....mozem si dat prepychnut este raz??A mozem si dat prepichnut pupok aj teraz ked mi vidno este dierky??Prosiim poradte...

wiwien

ahoj, ja mám taký istý problém , presne, ja som si ho vybrala minulý rok v septembri a tiež tam mám ešte dierky, ale ja som si ho musela vybrať, bo som to mala zapálené.a bolo to zle spravené a tiež si ho ešte chcem dať znova, len sa toho bojím, že tam budem mať už potom strašne škaredé jazvy, bo už teraz to dosť vidno, no a predvčerom som sa bola pýtať v piercingovom študiu a povedal, že si to ešte možem dať, že to pojde..no ale tak neviem, sa ešte rozhodujem, že čo a ako...aj ked sa mi to velmi páči....ale bojím sa tej jazvy...