Gynekológ v BB

zuziacik24

a este nieco, aj ja som zo zaciatku chcela silou mocou chodit len k zene. Strasne som sa hanbila chlapa gynekologa, ale ako som mala vazne problemy boli len chlapi co mi pomohli. Zeny boli vacsinou neprijemne. Rovnako pri porode. Zeny lekarky to beru ze co vrestis aj ja som to zvladla musis aj ty. Chlapi su citlivejsi. Jednoducho by som sa pozerala radsej na kavlitu lekara a nie jeho pohlavie. A poviem vam ked budete mat vazne prblemy bude vam jedno aj ci je to hermafrodit len nech vam pomoze. :-))

zuziacik24

Tak petrovicova je strasna ...respetive tak namyslena az zanedbava starostilivost o pacientky. Je neprijemna hlavne k mladym peknym babam. Moja mama je s nou napriklad spokojna a mne narobila tolko problemov, ze som ledva otehotnela a to aj az po tom co som od nej odisla. Nechala ma totiz uzivat dlhe roky lieky, ktore sa nesmu tak dlho uzivat a ja som mala problem kvoli nej otehotniet takze tolko moja skusenost. Teraz chodim k Zvarovi a som spokojna. Pocas tehu som chodila k DR. Paluchovi do nemocnice a ten bol super. Mala som ho aj pri porode.

jajav1

..no tak Dr. Klimová nie je nič moc....kamoške narobila toľko problémov, že jej nová gynekologička bola zhrozená a okamžite ju začala liečiť.....

tinka228

Dr. Klimová,ale je to už staršia pani doktorka. aj ja som sa už nad tým, zamýšľala, že ku komu od nej odídem keď prestane ordinovať. lebo je fakt veľmi milá, príjemná, citlivo vyšetruje a ochotne zodpovie otázky.

annjeliik

haloooo baby pomôžte nejakú dobrú gynekologicku v bb alebo okoli, ale hlavne takú ktora sa stara o svoje pacientky, a robi vysetrenia ako sono, cytologiu, odber krvi a podobne.Hlavne nech je prijemna :)

gigina

ahojte poznáte niekto gynekologa ktorý robí aj o šiestej večer, lebo taký by ma najviac vyhovoval, konkrétne keby to bola žena? a k tomu ešte normálna :)

tronka

ivikk
BABIC UZ NEORDINUJE??? kurnik ja som k nemu chodila on je uplne perfektny DOKTOR!!!!no uz som nebola rok tak neviem ako to je tam teraz ??!!!!