Tucniem

Martin_242

Ja by som sa k (nelegálne) ponúkaným falzifikátom užívateľom slak vyjadril, že tieto lieky (v originále) na chudnutie sú ťažké chemikálie s neuveriteľným množstvom vedľajších účinkov postupne a definitívne sťahovanými krajinami EU z trhu, pretože nemajú požadovaný účinok v porovnaní s negatívnymi účinkami na ľudské zdravie.
Užiť takýto liek bez predchádzajúcich vyšetrení odborným lekárom je hazard ohrozujúci život.
A som rád, že tomu tak je, sťahovanie týchto látok z trhu je dobrá vec.
Schudnúť dokáže len duševne silný človek s pevnou vôľou, ostatní nemajú najmenšiu nádej.
Ale času máme kopec a každý má svoju šancu.

majka_ pre slak

SLAK cital (a) si prosim ta pravidla tohto fora? konkretne, ze je tu zakazane predavat akekolvek produkty? ADIPEX je nebezpecnya a to hovori mnoho odbornikov, ktory ho skumali. zrejme si si zmylila toto forum s burzou...

zuzina7

nemáš ešte toľko rokov, aby si sa týmto trápila. Viem ako sa cítiš, v tvojom veku som bola taká istá. Kým dospeješ, zmení sa aj tvoja váha. Je len na tebe ako.

sombrero

Citam,ze sa venujes atletike. Pri nej urcite stracas vela energie a tak si ju telo ziada spät. Ked prechadzas autom 100km a mas benzin len na 100km,potom musis tankovat. Tak nejak to je aj s tebou

Dr jajboli

Anka Minariková, a si ty v poriadku? Píšeš, že koľko máš rokov. Preboha v tvojom veku to máš lepšie, ako hocikto iný. Veď u teba hrajú hlavnú rolu už aj hormóny. Za mladi si mala 45 kg.... ja som za mladi mala 3.55 kg. Váha ide s vekom. Ty potrebuješ psychiatra alebo delenú stravu, bohužiaľ. Alebo si kúp psíka a behaj s ním!!! Ja mám 76 kg, a nepostavím sa za to na hlavu. MYslím, že keď 15 ročná povie, že toľko váži, tak to je už nad čím dumať, ale ty??!!!!!!!!

gater

Tak potom zopar kg neuskodi... Atletika? Ked budes mat dieta tak porod bude lahky. A aj po porode budes mat postavu nie tucnu... :) j

gater

Sasuke:pasomnicu nemas.. Skus nesediet doma alebo sa len prechadzat po meste ale bez do lesa,prejdes par km po lesnom terene a uvidis zmenu...hned v ten den. Potom uz len pokracuj.

anka.minarikova

prosim o radu mam 56rokov aj malo jem pohibu mam dosť v zahrade a neviem schudnuť aspon 5 kg mladosti som bola štihla najviac 45kg som mala a teraz važim 58kg prosi čo robiť

rusia

stalo sa niekomu take, ze prisla oneskorena puberta (15 rokov, ked prisli prve kramy), hormony s nim trepali do 20-tky a len priberal a priberal? ci je to v strave ci co? je to moj pripad a nemozem sa zbavit kil (79 kg na 178 cm vysku). skusala som 90-dnovu dietu, ale najviac som vydrzala 20 dni pri mojej najvacsej voli. ja ked vidim, ze sa kila odo mna neodlepuju, tak som cela nestastna. a nemam poriadnu vydrz. teraz som skusala par dni tak, ze na ranajky som zjedla jogurt s musli a neskor jablcko (alebo hned po ranajkach), obed som mala o nejake tie 4 hodinky neskor (polievka, neskor druhe jedlo) a poobede som zjedla len bud zeleninku alebo som si dala na tanier par platkov salamy a zeleninku... zo 79 som schudla na 76, ale teraz ich mam spat. ja tomu nechapem... a snazim sa aj cvicit, len teraz som bola chora. je to mozne, ze som pribrala dost z antibiotik, co som pobrala uz od zaciatku roka (8 dokopy a posledne doberam teraz - Augumentin)? brala som uz totiz rozne druhy antibiotik: augumentin, nejake 2 druhy penicilinovych antibiotik, Summamed, Megamox... a neviem co este... co mam robit? ja sa tych kil fakt nezbavim???