Má to ešte význam?

Príspevok v téme: Má to ešte význam?
mindza

ahojte, som zalubena, uz rok a pol chodime s mojim chlapcom, pred nedavnom sme sa rozisli a dali opat dokopy. Dnes mi oznamil, ze nevie ci ma lubi, ze povedal, ze je to nieco ine ako byvalo. Ma podla vas vyznam bojovat v taktomto vztahu? neviem co odomna ocakava..:( som zufala, na jednej strane ho nechcem stratit, ale uz nechcem viac trpet. Prosim poradte

mindza

ahojte, dneska sme boli spolu a vsimala som si ako sa sprava, prisla som na to, ze naozaj sa snazi. Myslite, ze to obdobie ho prejde? ja pevne verim, ze ano:(

radana

Snazit sa,aby ste mali vyborny vztah musite obaja.Ty sama na to nestacis.Ked sa o to nebude snazit aj tvoj partner,tak to potom nema vyznam.

nashira

Ano je to aj pre tie hadky....citove ochladnutie v partnerstve je podla mna normalne.Kazdy sa v partnerstve obrusuje.Ked prva zamilovanost pominie a zrazu cloveku zacnu vadit veci co predtym nevidel ,alebo nevnimal tak zavazne ako neskor.Dobre je uvedomit si to ,ale na oboch stranach.Dolezite je na jeho strane aj pochopit co to znamena lubit...to niesu len motyliky v bruchu a naval vasne.Lubim ta znamena ...som tu pre teba,ty si jedina,budem ti verny.Mozno sa bojí povedat lubim ta ,lebo to pre neho stratilo ten vyznam ,ktory to malo na zaciatku....myslim tym slovo lubim ta.Ked chce byt s tebou a chce spat veci snaha musí byt na oboch stranach.S kazdym partnerom sa to stane preto nema vyznam striedat......

mindza

Nevsimla som si nic, ziadne smsky, nebyva casto na nete,nerusi schodzky, normalne sme sa stretavali. Neviem ci je vhodne este bojovat, sice by som to chcela, ale ja mu vtierat jednoducho nechcem. Po tyzni nasho rozchodu, vlastne on prisiel za mnou s tym, ze to chce vsetko naspat. Ked som sa ho vsak opytala ci ma lubi, nevedel odpovedat. Potom len povedal : JA SOM TI POVEDAL, ZE UZ TO NENI TO, CO BOLO.
myslite, ze este sa niekedy moze vratit to co sme zazili? budem sa snazit tiez rozmyslat nad tym, co sme robili predtym. A tie hadky, tiez ich bolo vela, naozaj vela. Ale to boli za obycajne kraviny, mozno aj preto sa udialo toto vsetko:(

nana1

mindza..urcite to ma vyznam..asi na kazdeho to vo vatzhu pride ze nevie..Som s priatelom 4 roky..je to uzasny clovek..No asi ked sme boli spolu rom a pol alebo 2 tak mi tiez povedal ze ma ma rad ale uz nie tak ako predtym ze nevie ci ma lubi este a ze nam uz nebyva tak pekne..Zabojovala som..rozmyslala som co sme robili predtym inak ze nam bolo pekne a veru som aj na par veci prisla co sme vtedy prestali robit a tak som sa ich snazila znovu zakomponovat do vztahu..A snazila som sa nehadat..bo sme mali vtedy obdobie ze sme sa srale hadali a to tiez moc nenapomahalo laske..